18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawski rusek z lekka przemielony...

Halman • 2023-09-02, 21:06

z pięciu paluszków dwa się uratowały...

Lu...........gm

2023-09-03, 01:09
6 latek

xXPeinXx

2023-09-03, 01:36
Nie ciekawski rusek, tylko pewnie dostał bilet na front i stwierdził, że dwa palce mu wystarczą do obsługi myszki, tak było.

bercisko

2023-09-03, 02:11
Teraz będzie dzieci straszył:




Slickki

2023-09-03, 06:51
Szkoda że całego go nie wkręciło***

Zulu-Gula

2023-09-03, 07:00
Przyrządzał kacapskie paluszki i wyszły mu k***a takie, że aż palce lizać, jak za stalina.


darayavahus

2023-09-03, 07:16
Łeb mógł tam weepchnąć, ruskie ścierwo

ra0mir

2023-09-03, 07:40
Widzę rozj***nego kacapa - daje piwo.

kokogrom

2023-09-03, 08:50
ra0mir napisał/a:

Widzę rozj***nego kacapa - daje piwo.



Przecież to tylko dziecko debilu

Myxxer

2023-09-03, 09:11
kokogrom napisał/a:

Przecież to tylko dziecko debilu



To mały kacap debilu.

parapsychol

2023-09-03, 10:21
bercisko napisał/a:

Teraz będzie dzieci straszył:



to jest krzyzowka E.T. i czarnej malpy.

Nemrod90

2023-09-03, 11:40
Czytając tutaj niektóre komentarza można łatwo wyciągnąć pewien wniosek - motłoch wszędzie na świecie jest taki sam. 90% ludzi to ameby pozbawione umiejętności samodzielnego myślenia, ślepo wierzące w telewizyjną i polityczną propagandę, gotowe rzucać się innym do gardeł, bo powiedziano, że ruscy nie są ludźmi, więc trzeba zabić wszystkich. Tak właśnie wzbudza się w was nienawiść i przygotowuje do włączenia Polaków w wojnę, zawsze odczłowieczanie przeciwnika było koniecznym elementem, by byli gotowi zabijać.

Kiedy wam się oczy otworzą, że to nie zwykli ludzie są problemem, ale są nim politycy? To oni wywołują wszystkie wojny, napuszczając jednych na drugich i czerpiąc z tego korzyści. Wielu Rosjan nie popiera wojny, ale co oni niby mogą zrobić, skoro nawet za krytykę, nie mówiąc o protestach, grozi kilka lat łagru? Ostatnio prawosławny pop trafił do kolonii karnej właśnie za nieprawomyślne poglądy, a człowiek, który podpalił wojskową komendę uzupełnień dostał 21 lat. Takich przypadków było mnóstwo. Pamiętam ankietę przeprowadzaną na ulicach Moskwy i pytano o stosunek do ukraińskiej wojny, większość opowiadał się za wojną, ale widać było w oczach tych ludzi strach i niepewność na widok kamery. Oni wiedzą, że otwarta krytyka działań rządu może skończyć się łagrem lub zsyłką na front.

Myślicie, że dlaczego Ruscy tyle piją? A jak nie chlać, skoro całe życie przemija w biedzie i syfie, bez większych perspektyw na zmianę na lepsze, podczas gdy oligarchowie rozkradają kraj, który z uwagi na posiadane bogactwa mógłby być jednym z najzamożniejszych na świecie. To był właśnie powód zainfekowania Rosji wirusem komunizmu, dlatego wysłano tam agenta Lenina, by, podburzając masy durniów, wywołał rewolucję na której ci ostatni stracili najwięcej.

mar173

2023-09-03, 12:12
gówno widać że tak powiem

ra0mir

2023-09-03, 13:00
Nemrod90 napisał/a:

Czytając tutaj niektóre komentarza można łatwo wyciągnąć pewien wniosek - motłoch wszędzie na świecie jest taki sam. 90% ludzi to ameby pozbawione umiejętności samodzielnego myślenia, ślepo wierzące w telewizyjną i polityczną propagandę...



Po 1sze to nie zesraj się.
Przeczytałem tylko 2 akapity ale już widzę, że będziesz bronić kacapow.
Po 2gìe primo ultimo nienawiść do kacapow zaszczepli mi dziadkowie i pradziadkowie oraz dokładnie poznana historia naszych krajów. Polecam.
Dodatkowo pogadaj z kacapami na grubsze tematy.
Nawet taki Nawalny jest za rozj***niem Ukrainy i przeciwko NATO.
Poznaj swojego wroga a dopiero potem ich broń.

A po 3cie to, że jestem antykacap nie oznacza, że jestem za Ukraincami. Pewnie ci teraz łeb rozj***ło?
Jestem przeciwko PO to oznacza, że jestem za PiSem? I kto tu ma płytkie myślenie?

Wiewór

2023-09-03, 14:18
Tak kochaja matuszke rasije i wladimira a odpie**alaja taki szajs zeby nie isc na front