18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ciekawski gówniak

CrazyEdek • 2022-08-03, 07:32
A teraz se tak posiedzimy.


PabloSkills

2022-08-03, 09:18
Teraz musi sobie przypomnieć i urodzić się na nowo.

alojz

2022-08-03, 09:56
Znałem takiego jednego, którego ojciec jak se popił to gonił z siekierą domowników i będąc na wirażu w pokoju wpadł w poślizg i wybił łbem szybę w drzwiach tak, że nie mógł jej wyjąć, bo za każdym razem jak się ruszył, to szklane ostrza wbijały sie ch*jowi w szyję. Błagał wszystkich aż do całkowitego wytrzeźwienia o pomoc która została mu udzielona dopiero po tym, jak przeprosił wszystkich - włącznie z kotem - przysięgając na Biblię, że już wódy do ryja nie wleje.

dogip

2022-08-03, 10:05
Mama zapewne że smartfonem w ręku i nie było czasu aby dziecko przypilnować. Świat upada.

PanKukuruźnik82

2022-08-03, 10:11
alojz napisał/a:

Znałem takiego jednego, którego ojciec jak se popił to gonił z siekierą domowników i będąc na wirażu w pokoju wpadł w poślizg i wybił łbem szybę w drzwiach tak, że nie mógł jej wyjąć, bo za każdym razem jak się ruszył, to szklane ostrza wbijały sie ch*jowi w szyję. Błagał wszystkich aż do całkowitego wytrzeźwienia o pomoc która została mu udzielona dopiero po tym, jak przeprosił wszystkich - włącznie z kotem - przysięgając na Biblię, że już wódy do ryja nie wleje



A smoki były w tej bajce ? :lol:

Leniwe obrzydliwe babsko

Rob3rt88

2022-08-03, 23:56
moj gowniak zalozyl sobie taka nakladke na kibel (pick nizej chyba)
3 h gadalem ze tak zostanie bo nie sluchala co mowimy (mail gowniak 4 lata ) do tej pory co mowimy slucha !
magiczne urzadzenia na gowniakow :d


dus

2022-08-04, 09:29
Rob3rt88 napisał/a:

moj gowniak zalozyl sobie taka nakladke na kibel (pick nizej chyba)
3 h gadalem ze tak zostanie bo nie sluchala co mowimy (mail gowniak 4 lata ) do tej pory co mowimy slucha !
magiczne urzadzenia na gowniakow :d



To tak jak mój młody. Tylko nie byłem wtedy na tyle inteligentny i wyrachowany by pertraktować z nim, od razu rzuciłem się z piłką do metalu i kombinerkami by go oswobodzić. Na rozmowę czas przyszedł później, gdy byłem pewien, że się nie udusi w nakładce. Gratuluję, trzeba niezłej postawy sadola by pogłębiać traumę dzieciaka w takiej sytuacjii ale spoko, nie oceniam, po prostu doceniam.