18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawostki w miłym wydaniu

lapsikoss • 2012-05-16, 00:33
Zapewne widzieliście już ciekawostki wklejane na kwejki, 9gagi i inne portale.
Zwykle jest to jedno zdanie, najczęściej na pastelowym kolorze.
Tutaj w nieco przyjemniejszej wersji:









Więcej na factsandchicks.com

Charles_Manson

2012-05-16, 00:49
Zapie**alam na tą stronę, będę mistrzem ciekawostek. Wchodzi w łeb jak nóż w masło :D

okanslig

2012-05-16, 01:00
Czemu polskie lochy tak nie wyglądają? Czemu?

Ru...........tQ

2012-05-16, 01:34
@UP Gówno wiesz o polskich dziewczynach :D

ASP

2012-05-16, 01:53
@up Precz z muzułmanami!

sm...........ka

2012-05-16, 02:08
Jakie ciekawostki?

pakicito

2012-05-16, 07:32
Cytat:

Zapie**alam na tą stronę, będę mistrzem ciekawostek.


ja tam wlazłem z innego powodu

Pa...........an

2012-05-16, 08:26
up
Ja też :P

okanslig

2012-05-16, 11:12
RutQ napisał/a:

@UP Gówno wiesz o polskich dziewczynach :D



Wychowales sie na patriotycznym belkocie, ze niby Polki sa najpiekniejsze na swiecie, itp. Prawda jest niestety przykra. Wiekszosc nie umie sie ubrac ani umalowac, a jak to zrobia to wygladaja jak z sobotniej imprezy w remizie. Zobaczyc jakas na silowni/fitnessie to cud. Podpieraja sie wiesniackim tekstem, ze na kosci to tylko pies poleci i hoduja opony na bebnach.

Nie mowie tutaj o stricte urodzie Polek (bo rysy twarzy maja ladne jak i wiekszosc slowianek), ale z rzadkoscia dbaja o cialo. Nie ma u nas takiej kultury. Tak czy siak, jebnales populizmem to zgarniesz wiele piw jak sie dostanie na glowna ; )

Ru...........tQ

2012-05-16, 12:03
okanslig napisał/a:



Wychowales sie na patriotycznym belkocie, ze niby Polki sa najpiekniejsze na swiecie, itp. Prawda jest niestety przykra. Wiekszosc nie umie sie ubrac ani umalowac, a jak to zrobia to wygladaja jak z sobotniej imprezy w remizie. Zobaczyc jakas na silowni/fitnessie to cud. Podpieraja sie wiesniackim tekstem, ze na kosci to tylko pies poleci i hoduja opony na bebnach.

Nie mowie tutaj o stricte urodzie Polek (bo rysy twarzy maja ladne jak i wiekszosc slowianek), ale z rzadkoscia dbaja o cialo. Nie ma u nas takiej kultury. Tak czy siak, jebnales populizmem to zgarniesz wiele piw jak sie dostanie na glowna ; )



Jupi, pierwsza odpowiedź skierowana w kierunku mojej ujowej osoby :mikolaj:

A no bo widzisz, dziewczyny przedstawione na fotkach to najprawdopodobniej modelki z jakiejś agencji, a nawet jeśli nie to dziewczyny "z łapanki" zrobili casting i tyle. Nie wiem gdzie sobie zamieszkujesz, ale w moim mieście dużo jest ładnych, zgrabnych i pięknych kobiet/dziewczyn. Rozumiem, że może ich nie zauważasz u siebie (lub nie chcesz zauważać) ale to jest tylko i wyłącznie Twój problem, a może widzisz tylko otyłe dziewczyny? ;-)

duzymietek

2012-05-16, 20:00
Tak k***a czytam i czytam i gówno z tego pamiętam

Siemek

2012-05-16, 20:23
okanslig napisał/a:



Wychowales sie na patriotycznym belkocie, ze niby Polki sa najpiekniejsze na swiecie, itp. Prawda jest niestety przykra. Wiekszosc nie umie sie ubrac ani umalowac, a jak to zrobia to wygladaja jak z sobotniej imprezy w remizie. Zobaczyc jakas na silowni/fitnessie to cud. Podpieraja sie wiesniackim tekstem, ze na kosci to tylko pies poleci i hoduja opony na bebnach.

Nie mowie tutaj o stricte urodzie Polek (bo rysy twarzy maja ladne jak i wiekszosc slowianek), ale z rzadkoscia dbaja o cialo. Nie ma u nas takiej kultury. Tak czy siak, jebnales populizmem to zgarniesz wiele piw jak sie dostanie na glowna ; )




Pewnie masz kompleksy bo żadna Cie nie chce... :-|

ł...........na

2012-05-16, 20:40
Nawet nie wiecie jak trudno jest taką anegdotkę przeczytać :cycki:

Suka_Blyat

2012-05-16, 20:45
okanslig napisał/a:



Wychowales sie na patriotycznym belkocie, ze niby Polki sa najpiekniejsze na swiecie, itp. Prawda jest niestety przykra. Wiekszosc nie umie sie ubrac ani umalowac, a jak to zrobia to wygladaja jak z sobotniej imprezy w remizie. Zobaczyc jakas na silowni/fitnessie to cud. Podpieraja sie wiesniackim tekstem, ze na kosci to tylko pies poleci i hoduja opony na bebnach.

Nie mowie tutaj o stricte urodzie Polek (bo rysy twarzy maja ladne jak i wiekszosc slowianek), ale z rzadkoscia dbaja o cialo. Nie ma u nas takiej kultury. Tak czy siak, jebnales populizmem to zgarniesz wiele piw jak sie dostanie na glowna ; )


Nie wiem jakie znasz dziewczyny, ale ja znam mnóstwo dziewczyn co najmniej ślicznych, nie są jakimiś wymalowanymi szmatami, umieją się umalować podkreślając swoją naturalną urodę bez zbędnej przesady. Nie chodzą na siłownię bo nie jest im to potrzebne, owszem super wyrzeźbiona laska to coś wspaniałego, ale i tak jest na czym oko zawiesić. Ubrać też się umią. W USA laski chodzą na siłkę bo to modne u nich z tego co mi wiadomo. U nas chyba tak bardzo siłka wśród kobiet nie jest popularna, żeby każda tak chodziła.
Żeby nie było takiej stronniczości to Ukrainki i Rosjanki też są niczego sobie, jak również gorące latynoski ;) Ale to tylko moja prywatna opinia, z którą można się nie zgodzić :)

Pleso93

2012-05-16, 21:55
Wyczuwam wzwód, bo fajna dupa