18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe znalezisko...

Nocturno • 2022-06-08, 21:30
...dosłownie na granicy polsko-czeskiej, na środku drogi polnej. Osobiście strzelam, że myśliwy odciął nogi (sarnie?), by ściągnąć z niej skórę i mięso. Ale się nie znam, więc mogę bredzić.





zwierzak30

2022-06-09, 12:36
chitlerowiec napisał/a:

Podaj mi k***a przykład JEDNEGO zwierzęcia co zrzuca „rogi”



Wszystkie jeleniowate. k***A głąbie.
ps.
Ten ostatni zwrot za nick i głupotę co się chciała mądrzyć.

stopwar

2022-06-09, 12:49
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Jedne zwierzęta zrzucają rogi, inne nogi.


chitlerowiec napisał/a:

Podaj mi k***a przykład JEDNEGO zwierzęcia co zrzuca „rogi”





gacu37 napisał/a:

Ale zrzucanie nóg już cie nie zdziwiło?



@ gacu37, ale mnie rozbawiłeś. To ci się kużwa udało :wodka:




chitlerowiec napisał/a:

Podaj mi k***a przykład JEDNEGO zwierzęcia co zrzuca „rogi”


zwierzak30 napisał/a:

Wszystkie jeleniowate



Zrzucają poroże, rogi to zrzuca diabeł :diabel:

Poroże (wieniec, tyki) – twardy, kostny twór wyrastający z kości czołowej możdżeni na głowie samców jeleniowatych. Wyjątkiem jest renifer, u którego poroże wyrasta również u samic oraz jelonek błotny, u którego poroże nie występuje. Poroże zrzucane i nakładane jest corocznie. Stanowi ono oręż niezbędny bykowi do obrony i w walce o samice podczas godów. Jest trofeum myśliwskim i cenionym surowcem w zdobnictwie i meblarstwie.

Sr...........ic

2022-06-09, 14:04
A skąd wiecie, może to była taka sarna, i leśniczy po prostu odciął jej te nadmiarowe?? :mrgreen:


Maniecky

2022-06-09, 14:39
Matt napisał/a:

Tutaj jest tyle magistrow ze za chwile znajdziemy rozwiazanie zagadki.



Jak odwiedzam starych i wychadze z ich suka do lasu to psina ciagle znajduje takie w krzakach i za ch*ja nie odda tego....... ch*je mysliwi trenuja swoje kundle tym scierwem a potem ja latam po lesie za poj***nym psem z noga biesa w pysku bo inaczej k***a przywlecze to na chate....

Sr...........ic

2022-06-09, 14:42
Maniecky napisał/a:

Jak odwiedzam starych i wychadze z ich suka do lasu to psina ciagle znajduje takie w krzakach i za ch*ja nie odda tego....... ch*je mysliwi trenuja swoje kundle tym scierwem a potem ja latam po lesie za poj***nym psem z noga biesa w pysku bo inaczej k***a przywlecze to na chate....



Dowcip mi przypomniałeś:
Co ma łeb, tułowie, ogon, cztery łapy i jedną nogę?
Zadowolony z siebie pitbull.


:mrgreen:

El3ctr0

2022-06-09, 14:59
Niekonicznie klusol, po prostu wywalil mysliwy do lasu (zwlaszcza ze sezon na sarny sie rozpoczal), a ze pewnie mu sie nie chcialo to tego nie zakopal.

jessjess

2022-06-09, 15:06
to weź do domu i zrób sobie stołek:



baronturbina

2022-06-09, 15:10
Maniecky napisał/a:

Jak odwiedzam starych i wychadze z ich suka do lasu to psina ciagle znajduje takie w krzakach i za ch*ja nie odda tego....... ch*je mysliwi trenuja swoje kundle tym scierwem a potem ja latam po lesie za poj***nym psem z noga biesa w pysku bo inaczej k***a przywlecze to na chate....


Wiesz co to jest nieś, prawda? Zgodnie z polskim prawem nie możesz puszczać psa w lesie. Rozwiąże to tez problem zbierania padliny.

marcino_zly

2022-06-09, 17:02
To pewnie któryś z głodnych Pepików.
Opie**olił całą. No, gnaty zostawił.

chitlerowiec

2022-06-09, 17:29
zwierzak30 napisał/a:

Wszystkie jeleniowate. k***A głąbie.
ps.
Ten ostatni zwrot za nick i głupotę co się chciała mądrzyć.



Poroże nie rogi jełopy. A do zrzucania nóg sie nie przyj***łem bo to akurat ironia. To drugie to głupota. Jeleniowate łby

:evil:

Gromki

2022-06-09, 18:23
Czynność zupełnie normalna - patrochy pewnie wcześniej zjedzone przez lisy.
Nie musiał być to kłusownik aktualnie jest sezon polowań na rogacze - czyli samce sarny.
Sadistic uczy Sadistic bawi.
Polecam częściej wychodzić z domu i przekonać się że mieso nie musi być z marketu.
Darz Bór !

Bul_od_bytu

2022-06-09, 23:03
To jakiś model do samodzielnego montażu?

woccow123

2022-06-10, 08:15
To robota wilków

Raichu0110

2022-06-10, 13:14
Kazdy mysliwy ma malego ch*ja :-D
Gdybym miał do wyboru uratowanie zwierzęcia albo np 100 ludzi to oczywiscie uratowalbym zwierzaka.
Ludzie są wirusem. Nienawidzę ich.

mauser

2022-06-10, 15:32
można zrobić gustowny stolik 8-)