18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe tablice

mariusz3pl • 2020-02-13, 22:20
Dobry pomysł dla turystycznego poruszania się albo jak się zgubi tablice a już najlepszy na napad 8-)




koras24

2020-02-14, 11:18
Jakby nie ta kacapska morda przez połowe filmu to nawet spoko.

wojtas09999

2020-02-14, 13:30
TytanowyRosomak napisał/a:

U nas za sam taki filmik wj***liby go do paki



W szwajcarii jest podobnie za wrzucony film na yt moga cie zgarnac jak lamiesz prawo lepiej nie publikowac niczego z szwajcarii. Jezdze czesto w szwajcarii i pytalem sie raz policji na granicy wiec wiem .

Hazio

2020-02-14, 16:55
Ciekawe co widać w tym w słońcu.

Ke...........nt

2020-02-14, 17:07
wojtas09999 napisał/a:

W szwajcarii jest podobnie za wrzucony film na yt moga cie zgarnac jak lamiesz prawo lepiej nie publikowac niczego z szwajcarii. Jezdze czesto w szwajcarii i pytalem sie raz policji na granicy wiec wiem .



To prawda. W Szwajcarii generalnie większość rzeczy jest nielegalna i zapłacicie w najlepszym przypadku mandat wysokości połowy waszej rocznej pensji (jeśli pracujecie w Szwajcarii, krzyż na drogę jeśli nie).
Ostatnio czytałem o ty,m jak gościu dostał mandat na 200 CHF za to, że wyrzucał śmieci. Nie chodziło o to, że nie segregował. Były idealnie posegregowane na 7 osobnych koszy. Rzeczy w tym, że sąsiad nagrał jak wyrzuca śmieci po 21:00 , czym naruszył ciszę nocną. Oczywiście nagranie od razu trafiło na policję, a ta już gościa znalazła i wystawiła mandat. Mandat po prostu pocztą przychodzi.
Jak chcecie żyć wygodnie w górach, to polecam Austrię. Szwajcaria jest do dupy.