18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe przemówienie prezydenta Iranu

Doktór • 2012-07-10, 12:13
Do zrzygania słyszymy jedną, oficjalną wersję wydarzeń dziejących się na bliskim wschodzie. Słowa tej drugiej strony są zwykle parafrazowane lub streszczane w oficjalnych publikacjach przez co przeciętnemu człowiekowi ciężko jest się z nimi naprawdę zapoznać.

Poniżej zamieszczam przemówienie prezydenta Iranu podczas posiedzenia ONZ. Gdy przemawiał salę opuścili dyplomaci USA. Ahmadinejad porusza moim zdaniem ciekawe kwestie i warto się z nimi zapoznać.



Różnice pomiędzy napisami a lektorem wynikają z różnych tłumaczeń perskiego na angielski- jednego z protokołu, drugiego- live.

Aha, gimbozeria może śmiało przewijać dalej. :dupsko:

genesisnemesis

2012-07-10, 18:00
Smuci mnie jedna rzecz: w przypadku wojny z Iranem Polska zostanie przez naszych rządców postawiona po ciemnej stronie mocy. Głupie takie uczucie być tym złym.

Bambucherro

2012-07-10, 18:32
Słucham go i przepowiadam mu samobójstwo, ten człowiek jest normalnie znerwicowany.

stiflermistrz

2012-07-10, 19:47
2:21 - uderz w stół, a nożyce się odezwą.

pjm77

2012-07-10, 19:53
Gadałem niedawno z parką z Iranu. Trochę śmierdzą ale gadają w miarę trzeźwo. Nastroje w społeczeństwie podobno są takie że lubią prezydenta za to jak gra na nosie Amerykanom i żydom. Nie lubią za to że jest zbytnio pod wpływem muzłumańskiego kleru, choć podobno próbuje się uniezależnić ostatnio i ma jakieś własne inicjatywy. Energii nuklearnej chcą na 100%. Broni - trochę im to wisi ale w sumie czemu nie, skoro tyle innych krajów ma. Amerykę i ONZ widzą jako skompromitowane i niewiarygodne więc ich zdanie olewają. Żydów nienawidzą jak psów. Nie są arabami (faktycznie mają jakieś inne korzenie), generalnie uważają ich za gorszych choć nie przeszkadza im że prorok był arabem.

wudun

2012-07-10, 19:53
rafiki napisał/a:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stosunki_polsko-irańskie

Polecam przeczytać. Więc nie plujcie na Iran (Persję) bo możecie im tylko buty czyścić. I popieram przedmówcę w 100%

A Zdradek i żydowski rząd rzekomo Polski jak ma ochotę to niech prywatnie atakuje Iran. To co się wyprawia w naszym kraju woła o pomstę do nieba. To samo jeśli chodzi o Syrię propaganda jak u Orwella w roku 84.



Proszę cię pojedź tam wstąp do jakiejś organizacji i wysadź się. Oni będą zadowoleni a i my nie będziemy specjalnie smutni;)

LICH0

2012-07-10, 20:12
Co tu dużo pisać...... USA źródło zła!

Re...........ms

2012-07-10, 20:26
Normalnie nie lubię ciapatych, ale przyznam że powiedział mądrze i ch*j w dupe USA za dominowanie nad światem
ch*j w dupe Usa za kryzys.

Robster

2012-07-10, 21:22
@Nabs no chyba nie wiesz jak jest samolot skonstruowany, skoro twierdzisz, że pilot ma większą szansę przeżycia niż kierowca samochodu, przy tej samej sile uderzenia. Niemniej nie ma ochoty z tobą dyskutować, żyj dalej ze swoimi przekonaniami i kolorowankami.

Nabs

2012-07-10, 22:15
@Robster nie twierdze że ma szanse przeżycia. Gdzie takich słów użyłem? Nigdzie i mi tego nie wmówisz. Po nie wiadomo jakiej katastrofie zostają chociażby odłamki. Musiałaby być chyba eksplozja termo jądrowa żeby wszystko wyparowało. A uderzenie samolotu w pentagon? Samolot wyparował. Super. Jeżeli ty wierzysz w takie rzeczy, to ci gratuluje, wpie**alaja garściami dalej ten propagandowy syf.

Masz, zobacz sobie, samolot w 2010 jebnął w jakiś budynek rządowy: http://goo.gl/UVbCw (wrzuciłbym film tutaj, ale ciągle strzela błąd, więc daje w postaci linku). A tutaj więcej informacji na ten temat: http://fakty.interia.pl/swiat/news/samolot-uderzyl-w-wiezowiec,997270,4

No zobacz k***a, masa szczątek, nic nie wyparowało? Jak to k***a możliwe? Przecież to niszczy twoje założenia? Straszne.. A to był tylko malutki samolot, a odłamków od ch*ja i jeszcze trochę. A w pentagon przyj***ł Boeing 757, z którego został tylko kawałek?

I ty serio łykasz te bzdury? Miałeś wylew lub jesteś w jakimś stopniu upośledzony żeby nie dostrzec że coś jest nie tak? Współczuje.

Szoqn

2012-07-10, 22:40
Nie wpuszczać ich do Europy - zgadzam się, Mistrzostwa Świata w piłkę w Katarze? Wolne żarty! Ale wiecie, Mahmud ma rację, sami przyznajcie, że wierzycie w teorię spiskową o atakach 11 września i kiedy zobaczyłem oburzenie delegacji amerykańskiej poczułem...poczułem satysfakcję: TAK JEST pie**olONE AMERYKAŃCE. To wy zabiliście tych ludzi, wy żydowskie hamburgery. Zabiliście Kennediego i rozj***liście Pearl Harbor, ch*j wam w dupę i wypie**alać! Oni kpią sobie w żywe oczy mówiąc o polskich obozach śmierci, przyznając się, że robili u nas więzienia CIA [kiedy my zarzekaliśmy się, że tak nie było], wysyłając nam F-16 spod zgniatarki ze złomowiska, jebiąc, śmiejąc się i obrażając Polaków od dekad, ok?
Niestety ludzie widzą Iran, który stara się umocnić i bronić przed j***nymi żydami z USA, od razu uznają, że to straszny kraj, agresor, terroryści, którym trzeba wysłać USA nad głowy w postaci bomb. Czy was poj***ło? Iran może i jest przej***nym krajem, ale takim samym jak Izrael, nie cierpię brudasów, ale póki siedzą w swoim kraju to niech sobie żyją jak chcą. Kiedy gość z Iranu mówi, że Ameryka tłamsi demokrację i może być zamieszana w akty terroru, zabija setki tysięcy ludzi w innych krajach - to ludzie są k***a oburzeni na sali "jak on śmie, co on insynuuje", ale wiecie? Niedługo do Iranu wpadnie armia amerykańska i rozpie**oli kraj, powie, że szuka broni masowego rażenia, po czym znajdzie dowód w postaci kulki plasteliny - "ROBILI FORMĘ DLA GŁOWICY Z PLUTONU". Znajdą stary telefon - "TYM CHCIELI URUCHOMIĆ BOMBĘ POD BIAŁYM DOMEM" I zabiją kolejne setki tysięcy ludzi i jakiś kolejny sk***iel [prezydent usa] - taki jak obecna małpa - przyjedzie na zjazd ONZ i będzie słodko pierdział o skutecznej i ważnej walce o pokój i demokrację o styl życia i jedność, dostanie Nobla i brawa na stojąco, a kiedy po latach będą wieszali Mahmuda gdzieś w piwnicy ludzie powiedzą: Zbrodniarz! TFU!

lubieplacki12

2012-07-10, 23:01
Pewnie za x lat te wszystkie brudy wyjdą na powierzchnię. Tak, jak było z Katyniem. Wszyscy znali prawdę, ale winnych niby nie było.

TheVerylukasz

2012-07-11, 00:03
Dla mnie to co ameryka robi to są współczesne krucjaty ;p

Listek

2012-07-11, 00:24
j***ni bojący się prawdy Amerykanie. Ktoś ich rozpracuję, to zwijają ogon i spieprzają. Żałośni tchórze.

rafiki

2012-07-11, 07:49
wudun napisał/a:



Proszę cię pojedź tam wstąp do jakiejś organizacji i wysadź się. Oni będą zadowoleni a i my nie będziemy specjalnie smutni;)



To było od razu dopisać że jak nieznoszę po i antyrządu to mam na klęczki do Częstochowy iść bo na pewno jestem z pisu i od rydzyka. A tu niespodzianka bo ja bym ich wszystkich najchętniej zebrał w tym cyrku na wiejskiej i puścił Cyklon B.

Jakoś k***a nie słychać żeby Irańczycy wpie**alali się izraelowi i patałachom ze stanów w paradę albo wysadzali się w powietrze. Troszeczkę Ci się kraje pomyliły. Ale k***a co to za różnica Palestyna czy Iran. Ale jak mądry inaczej hamerykanin powie że co to za różnica czy Polska czy Rosja to pewnie pierwszy podniesiesz larum.
A co do bomby bardzo dobrze im szybciej ją będą mieć tym lepiej bo nikt się nie odważy ich zaatakować.

fixxxus

2012-07-13, 12:10
USA to zwykly pasozyt. ktos musi poniesc koszta ich poziomu zycia. nie da sie konsumowac bez produkowania, chyba, ze zdobywa sie materialy konsumpcyjne sila, wojna i propaganda. dla mnie sa gorsi niz nazisci i komunisci razem wzieci. nienawidze amerykanow szczerze i konsekwentnie. j***ne czarne zydostwo.