18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe, ktora z forumowych, pyskatych...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-21, 07:03
...p*zd kierujących tirami zrobi tak:



BanujNasNieMichalka

2018-05-21, 08:56
Kazdy, co Ty nie wiesz że to ich życie? Poza tym nie oceniaj.. jak taki kozak jesteś to jedź autem 8-9 h dziennie.. a nie k***a, budowa. Usiądź i trzymaj nogę na gazie to zobaczysz k***a. :lol:

Pa...........or

2018-05-21, 08:57
Za trzy godziny, bo akurat się wyprzedzają.

nowynick

2018-05-21, 09:12
nie jeżdżę ciężarówkami, ale jakby mi kto pokazał, która wajcha od którego podnośnika to z zamkniętymi oczami...

~Velture

2018-05-21, 09:27
Jako certyfikowany ekspert od fszystkiego na sadolu stwierdzam, że dałbym radę! :amused:


Dmger

2018-05-21, 09:47
Nie ma czegoś takiego jak TIR w sensie ciężarówki. TIR - Transport International Routier - międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych w celu większej skuteczności przewozów drogowych.

To co wrzuciłeś to solówka z przyczepą.

SpeedyG

2018-05-21, 10:32
Widać, że debile nawet dotarli na sadola. Podejrzewam, że przeciętny kierowca ciężarówki z Polski spokojnie by sobie poradził z takim czymś mając tyle miejsca. W Polsce nie ma takich szerokich dróg, żeby jeździć takimi składami, chociaż widziałem jak dzieciak 12-14 lat jechał ciągnikiem po drogach publicznych mając trzy naczepy. Taki Amerykaniec pewnie zesrałby się gdyby musiał jeździć po Polsce ciężarówką po ciaśniutkich uliczkach.
Ogólnie to debile, którzy głoszą hasła "TIRy na tory". Takie zjeby widzą tylko siebie, że bali się wyprzedzić ciężarówkę swoim szrotem, który nie potrafi szybko przyspieszyć do 130 km/h. k***a gdyby nie kierowcy ciężarówek, to normalni ludzie nie mogliby kupić sobie bułek, ogólnie żarcia, mebli, odzieży, itp. Tak wiele artykułów z których codziennie korzystamy jest transportowane drogami przez ciężarówki.
Niestety debile widzą tylko to, że ciężarówki powodują korki i jadą na kierowców, zamiast na rząd, który powinien wybudować drogi ekspresowe i autostrady. Jak teraz praktycznie nie ma wąskotorówki, to ja nie wiem co takie ameby umysłowe jak autor mają we łbach.

Zacharael

2018-05-21, 13:46
A na ch*j jakaś pyskata p*zda miałaby tak robić tirem, bo nie kleję?

BanujNasNieMichalka

2018-05-21, 13:59
Dzięki tirowcom jeszcze żyjemy. Mamy bułki meble i wgl. Nojacieniepie**olebozedajmisile

bocianoff

2018-05-21, 14:06
SpeedyG napisał/a:

Widać, że debile nawet dotarli na sadola. Podejrzewam, że przeciętny kierowca ciężarówki z Polski spokojnie by sobie poradził z takim czymś mając tyle miejsca. W Polsce nie ma takich szerokich dróg, żeby jeździć takimi składami, chociaż widziałem jak dzieciak 12-14 lat jechał ciągnikiem po drogach publicznych mając trzy naczepy. Taki Amerykaniec pewnie zesrałby się gdyby musiał jeździć po Polsce ciężarówką po ciaśniutkich uliczkach.
Ogólnie to debile, którzy głoszą hasła "TIRy na tory". Takie zjeby widzą tylko siebie, że bali się wyprzedzić ciężarówkę swoim szrotem, który nie potrafi szybko przyspieszyć do 130 km/h. k***a gdyby nie kierowcy ciężarówek, to normalni ludzie nie mogliby kupić sobie bułek, ogólnie żarcia, mebli, odzieży, itp. Tak wiele artykułów z których codziennie korzystamy jest transportowane drogami przez ciężarówki.
Niestety debile widzą tylko to, że ciężarówki powodują korki i jadą na kierowców, zamiast na rząd, który powinien wybudować drogi ekspresowe i autostrady. Jak teraz praktycznie nie ma wąskotorówki, to ja nie wiem co takie ameby umysłowe jak autor mają we łbach.



Zesrałeś się już? To teraz sp***alaj zgarnąć z pobocza jakiegoś grubego lachociąga, umyj dupę, bo dziś poniedziałek, więc pewnie akurat wypada ten jedyny dzień w tygodniu kiedy się myjesz, i zajmij się tamowaniem ruchu, bo to najlepiej Wam wychodzi. k***a, j***ny litwin wyprzedzający białorusina przez 25 minut na ekspresówce to wina rządu. Jebnij Ty się w łeb tymi bułkami i meblami.

LuzaQ

2018-05-21, 14:08
Ja codziennie robię rowerem. Łyso ?

tadek899

2018-05-21, 15:28
ja tak moim puntem robię bez problemu.

tarcer123

2018-05-21, 16:27
W PL takie coś jest niezgodne z BHP.