18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa reklama

rockface123 • 2012-11-23, 14:51


też bym nie implanty uwagi nie zwracał... 8-)

K-...........an

2012-11-24, 00:31
już nie pie**olcie, że to była dobrze zapowiadająca sie artystka, bo do wymienionych w komentach zespołów to jej trochę brakuje... jakieś 99%

Dzoyo

2012-11-24, 01:57
bloodwar napisał/a:

W pewnym momencie każda "gwiazda" dochodzi do punktu, w którym jedyne co ma do zaoferowania to nagość i życie prywatne, ten czas już nadszedł, Lodziu. A pomyśleć, że kilka lat temu zapowiadała się taka dobra, rockowa panienka, cudowne dziecko Eli Zapendowskiej, Studia Buffo i Metro, jeszcze 3-4 takie kawałki jak "Mam tylko ciebie" czy "To ty" i (IMHO) byłaby tam gdzie Guano Apes, The Cranberries, The Corrs albo nawet, o zgrozo!, tam gdzie Guns and Roses czy Metallica.


R.I.P. Dorotko, niech Twoja gwiazda świeci nam w pamięci dłużej, niż Twoja dupa w telewizorach



Napisałeś to tak gdyby te "kilka lat temu" była w porządku... świeciła dupą i cyckami jeszcze bardziej niż teraz (głupotą zresztą też). Tylko przypomnij sobie kiedy Wojewódzki miał swój program w polsacie ;)

ArkaSzatana

2012-11-24, 01:57
Z komercją niektórzy twórcy sobie po prostu nie radzą. Nie wiem jak to faktycznie wygląda, ale na przykładzie Doroty, jest pieniądz dla artystów, wytwórców itd. ale jest swoisty upadek artysty.
Wszystko krąży w okół pieniądza, i szerokiego grona odbiorców chały.

hellmartin

2012-11-24, 09:43
bloodwar napisał/a:




Tam na perce jest Litza??

sandroola

2012-11-24, 10:43
ma w ch*j kasy i zajebista dupe ?? ja sie pytam gdzie jest oproblem :D

T34v2

2012-11-24, 12:22
@up w zawartości czaszki

contowsky

2012-11-24, 12:25
sandroola napisał/a:

ma w ch*j kasy i zajebista dupe ?? ja sie pytam gdzie jest oproblem :D



k***a mać, ten świat schodzi na psy

lakusjo

2012-11-24, 14:42
@bloodwar, ch*ja by była tam gdzie metallica i inni których wymieniłeś, bez znajomości angielskiego (czyt. śpiewając tylko po polsku) mogłaby jedynie ciągnąć im pałę

wojas30

2012-11-24, 16:06
Doda, Doda, zrób mi loda!

bloodwar

2012-11-24, 17:40
@lakusjo @Pan Kapitan @Dzoyo - Doda nigdy nie była jakimś wulkanem intelektu (choć akurat trudno powiedzieć, co w tej medialnej papce którą nam serwuje TiWi jest prawdą - czy jej mityczne IQ tysiąc pięcset sto dziewięcset potwierdzone certyfkatem Mensy (którego później ta instytucja się wyparła) czy może nieustanne, bezsensowne i nieskładne k***ienie i gadanie o bzykaniu, kosmetykach, bzykaniu, pieniądzach, bzykaniu przerywane tym jej słynnym "eee" jakby szukała w pustej główce kolejnych słów do wypowiedzi i nie mogła znaleźć) ale nie można jej odmówić talentu wokalnego. Oczywiście w "późniejszych" kawałkach utrzymanych w stylistyce umcyk-umcyk trudno się doszukiwać głosu, skali i barwy ale w tych pierwszych, a także materiałach z castingów widać, że dziewucha miała talent. Miała wielką szansę wbić się w rockową niszę między zbyt wyszukaną i artystyczną Kasię Nosowską i Hey (i co tu dużo mówić - dla większości zbyt "lekką") a ostrą Chylińską i O.N.A. Niestety, stylistycznie zamiast w rockową, ostrą panienkę (w stylu powiedzmy doroślejszej Avril Lavigne czy seksowniejszej wersji Sandry Nasić) poszła w stronę pustej blond-popowości Britnej Spirs i Krysi Aguilery i niestety, nie tylko wizualnie ale także muzycznie... Owszem, na muzyce rockowej zarabia się ciężej niż na popie, więc poszła po prostu w stronę łatwej kasy (jak ostatnio wspomniana już Chylińska) porzucając rockowe ideały a szkoda, potrzebowaliśmy wtedy na rynku dobrego rocka a i światowy rynek muzyczny łatwo by wchłonął taką gwiazdę. PS: Doda śpiewa po angielsku, kilka jej najnowszych "hitów" jest w tym języku, nie wiem skąd @lakusjo wziąłeś to, że nie potrafi po angielsku, może nie są to zbyt wyszukane słowa ("Open your legs for me! Fuck it! Fuck the love if you can") ale do śpiewania nie musi być Szekspirem :-)