18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa podróż...

Jesse.Pinkman • 2021-09-21, 11:07
...się zapowiada z takimi problematycznymi pasażerami obok siebie.

xv89

2021-09-21, 18:36
Watermelon napisał/a:

pie**olisz głupoty. Gdzie niby masz same policyjne interwencje? Różnorodny materiał leci od Jessiego. Wystarczy wejść na główną i sprawdzić zamiast tworzyć propagandę.



Uderz w stół...
Czy ja kogoś wskazywałem palcem, że od razu się za adwokata konkretnego usera stawiasz?

Cudak

2021-09-21, 20:17
burn1878 napisał/a:

No chyba cie kolego poj***ło, że zdrowi na ciele i umyśle ludzie będą się dostosowywać do tych słabych i pie**olniętych. Tępe, stare k***y jak się tak bardzo boją o własne, nędzne i nic nie znaczące życie, to niech siedzą na dupie we własnej piwnicy, a nie latają samolotami. Proste. Nikt mi nie wmówi, że ma być na odwrót.
Kolejny idiota. Co mnie mają obchodzić inni ludzie? Dali się zmanipulować, oszukać, to niech się teraz boją skoro im to odpowiada, w ch*ju to mam i gratuluję każdemu kto również nie daje sobie wcisnąć poczucia winy za to że jest normalny.



Widząc ludzi bez masek, czytając takie opinie - powraca mi wiara w ludzi

mam_racje

2021-09-21, 22:36
Ależ żygolak. Model niczym z żurnala wycięty (i też taki tępy).

Y3TI

2021-09-21, 22:53
el_kadafi napisał/a:

Fajnie być k***a młodym i zdrowym poza grupą ryzyka i jednocześnie być ch*jem dla osób dla których wirus jest groźny. Korona by mu z głowy nie spadła gdyby założył maseczkę.



Co? xd

Folur

2021-09-21, 23:12
och, wysyp katozjebów w komentarzach wierzących tylko w istnienie buka.

Mzimu

2021-09-22, 11:58
madufo napisał/a:

Czekaj, bo aż musze debila wyjaśnić
A.) To ich sprawa mogą nosić i 10 masek, a jeżeli jemu to przeszkadza to jest j***nym hipokrytą
B.) Widać, że to ludzie +80 wiek w grupie ryzyka, może mają dla kogo żyć, albo jadą do rodziny i wolą założyć milion masek niż zarazić całą rodzinę podróżując środkiem masowetgo transportu j***ny idioto
C.) Jak widać, to on ich prowokuje i widzimy jedynie jego cyniczne i prześmiewcze reakcje więc twój poziom jak widać
D.) Nieuki - to musisz mi wytłumaczyć , bo chyba uważasz ich za idiotów bo noszą maskę co jednoznacznie określa ciebie jako tryglodyte
E.) Jako Epitafium powinni ci zaj***ć na grobie - Skończył zawodówke, a myślał, że jest mądrzejszy od największych naukowców na świecie i ludzi po medycynie. ha tfu.



A - nie se noszą i gacie, ale niech się nie przypie**alają do normalnego typa
B - i co ma wiek do maseczek? Przed 80-ką nie działają, a po 80-ce jużtak? Gówno dają, oprócz niedotlenienia i włąśnie dziadkom szkodzą najbardziej
C - dożyliśmy czasów, że zjedzenie batonika w samolocie bez maseczki na ryju "cynicznie prowokuje". O tym, że telewizja prowokuje do chorych odruchów już nie wspomnisz
D - maska w niczym nie pomaga, a szkodzi (zmniejsza saturację). Wirus przełazi przez włókna maski jak przez sito, do tego ta przyłbica też ma chronić starszych i słabszych? JAK? Czysta niewiedza i strach przed niewidocznym.
E - gówno mnie obchodzi, co mi napiszą na grobie. Tobie rozumiem zależy na złotych zgłoskach "do końca nosił maseczkę"