18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa obserwacja

~Sunday • 2022-07-08, 16:46

Dziękujemy za podzielenie się tą wiedzą :-D

sothis

2022-07-08, 16:50
TrzyDwaJeden napisał/a:

NIby biały a głupi



Taki on biały jak trans kobiecy.

35i

2022-07-08, 17:40
Jest ryzyko, jest zabawa. :-)

TrzyDwaJeden

2022-07-08, 19:25
sothis napisał/a:

Taki on biały jak trans kobiecy.



Oooo, jest i znawca transów XD

sothis

2022-07-08, 22:11
TrzyDwaJeden napisał/a:

Oooo, jest i znawca transów XD




Nie muszę się doktoryzować z tematu, żeby mieć wyrobione zdanie. Tak samo nie muszę mieć dyplomu pediatry i psychologa, żeby określić tak Twój wiek jak i zawód wykonywany.

MichalED

2022-07-09, 01:12
Moze i przyjeb jedtem... Ale co on miał w łapie? :-/

PabloSkills

2022-07-09, 01:29
Gniazdo os. Te zrobiły sobie z błota. Z racji, że się boję takich latających gówienek to nawet bym tego nie dotykał.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-07-10, 02:30
PabloSkills napisał/a:

Gniazdo os. Te zrobiły sobie z błota. Z racji, że się boję takich latających gówienek to nawet bym tego nie dotykał.



Ja k***a tak samo... :D Jak leci koło mnie szerszeń to mówię. k***aaa leci Messerschmit :D ale ja się tego sk***iela boję grrr

opółnocyuciebie

2022-07-10, 14:59
Na dużym monitorze nic nie widać. Z początku myślałem, że to jakieś mrówki

PabloSkills

2022-07-11, 22:11
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Ja k***a tak samo... Jak leci koło mnie szerszeń to mówię. k***aaa leci Messerschmit ale ja się tego sk***iela boję grrr



Pszczół naszych w ulach się tak nie boję, od os uciekam/odganiam się, ale od szerszenia to sp***alam, że zabiłbym wszystkich na drodze. Kiedyś kosiłem trawę w ogrodzie to taki wielki podleciał, że mi kosiarkę zagłuszył. Dasz wiarę??? Do dziś większego mutanta nie widziałem. Azjatyckie potrafią już do nas zawędrować.

logicoperation

2022-07-12, 17:16
PabloSkills napisał/a:

Pszczół naszych w ulach się tak nie boję, od os uciekam/odganiam się, ale od szerszenia to sp***alam, że zabiłbym wszystkich na drodze. Kiedyś kosiłem trawę w ogrodzie to taki wielki podleciał, że mi kosiarkę zagłuszył. Dasz wiarę??? Do dziś większego mutanta nie widziałem. Azjatyckie potrafią już do nas zawędrować.



Szerszeń czy osa was nie zaatakuje raczej podleci obejrzeć. Wystarczy nie robić gwałtownych ruchów.