18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa historyjka o historii Polski

r4dzik • 2009-11-12, 18:29
Historia polski przedstawiona w komiksie



by 4chan

yoshi

2010-12-25, 18:10
k***a mać, co to komixxy? było w polskiej wersji i to co mówi Saia, też było w formie komiksu - ja pie**ole mać fak.

torros20

2010-12-25, 18:31
To mi przypomina Hm...

Elooza

2010-12-25, 18:31
Przekaz jak głupi tak samo prawdziwy ...

Mote

2011-03-29, 01:12
pierwszy najlepszy, bo mojej roboty

SDHead

2011-10-22, 23:19
BueR_MadasS napisał/a:

konio167, Pier0g, no tak Polska Mesjaszem narodów, która zawsze własną pierś nadstawi gdy szabla nieprzyjaciela chce ugodzić w wolność Europy
nigdy nie byliśmy agresorami nieee nigdy nie przetrwoniliśmy zwycięstwa jednocząc się głównie pod presją okupanta (a i z tym bywało różnie), Martyrologia cała mordą
Szkoda ze Krzyżaków i Szwedów nie dodali
Teraz tylko wstąpić do partii kaczego kupra i dalej żyć przeszłością walcząc ze stereotypami historii zamiast wraz z sąsiadami budować silny kraj
ale nieee lepiej skomleć krztusząc się potęgą przodków
Wolę być dymny z tego gdzie teraz podążamy niż być tylko dumny z historii krwią pisanej moich dziadków z której to wydarto karty nie pasujące do zamglonego ideału klęczącego pod pomnikiem własnego patosu



sp***alaj. Jak napiszesz coś złego to "polacy ciągle narzekają, pisiory zasrane". Napisz coś pozytywnego to "posrana martyrologia i patriotyzm, pisiory j***ne". Nikt komiksem historii nie fałszuje, a wyciąganie z historii i przypominanie pozytywnych aspektów ma tylko pozytywne skutki. Nie podoba się to spadaj na zmywak
:idzwch*j:

cochise

2012-03-29, 01:14
SDHead zawszesię możesz brandzlować bzdurami cóz zły dotyk boli całe zycie....
konio, aż sie tu zalogowałem czytając twój stek bzdur... ciekawym czy podasz nazwę tego pancernika którego to nam angole nie sprzedali, bom szalenie ciekaw...
aha co by nie była reszta tego wywodu tak samo prawdziwa....
Cóż niestety nasz patryiotyzm ogranicza się do kompletnego skretynienia i wiarę w bajki typu potop na miarę dzisiejszego pottera... przykre.