18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mo...........et

2013-12-19, 16:50
I znowu, od jednego obrazka do totalnej wojny uciemiężonych katolików i ich ateistycznych oprawców. Wielki spór o ideologie, o Polskę, o wszechświat i absolut... pod k***a jakimś obrazkiem na sadolu.
Poj***ni ludzie. Siebie warci.

strzelec_

2013-12-19, 16:51
@up @up
Zgłoś mnie pierwszego bo właśnie leję ze śmiechu z ciebie i tobie podobnym;)

Kuriki

2013-12-19, 16:52
Imie_jego_44 napisał/a:

Wiecie, że mogę to zgłosić do prokuratury jako obrazę uczuć religijnych?
kiedyś sadistic to było to a teras? wylegarnia lewactwa którą zalewa tego typu humor!
Chwała Wielkiej Polsce!!!
Bądźmy niezłomni wobec tego typu prowokacji!!!



Ło k***a :shock: Wyobraźcie sobie, że wszyscy z sadola idziemy do więzienia :shock: Wpie**alamy się taką kupą, krzyczymy "sadistic przejmujemy" i rzucamy wszędzie gównem, gwałcimy strażników i wyzywamy wszystkich od lewaków po czym tworzymy kasty o nazwach z harda :krejzi:

sieniac1993

2013-12-19, 17:03
Najlepiej jest jechać po tych którzy się zazwyczaj nie bronią;] w ostatnich latach lewactwo i pseudo ateiści uczynili sobie istną sztukę z szydzenia z katolików, można dostrzec to na każdym kroku wystarczy mieć otwarte oczy... I każdy żart ma granice dobrego smaku nawet na tym portalu. Zaraz będzie ból dupy, że jestem zacofany, ciemnogród itp., ale szczerze ch*uj mnie obchodzi opinia "oświeconych" prostaków. Dziękuję DOBRANOC

Imie_jego_44

2013-12-19, 17:09
sieniac1993, dlatego musimy w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć się bronić!
Jak się pary razy huknie na lewaków ateistów to przestaną, oni są tacy dowcipni tylko jak wiedzą, że nic im nie grozi, trzeba ich tego oduczyć to sobie zmienią obiekt kpin.

Zarammoth

2013-12-19, 17:22
- Jestem katolikiem i mam świętą książkę, w której mam napisane kogo mam nienawidzić i czego mam innym zabraniać. Dlatego nienawidzę ciebie i ciebie. Jesteście gorsi! Macie mówić o nas tylko dobrze, albo wcale. Nie wypominać inkwizycji, bo to było dawno temu. Księża nie mogą być źli, oni są mądrzejsi od innych i całkowicie święci! Polska może i jest świecka, ale ma być katolicka! Mogę z każdego się naśmiewać, inne religie są głupie i nieprawdziwe, złe i niepokojowe, a nasza wprowadza pokój, dopóki się do niej stosujesz! Wypie**alać bezbożnicy i innowiercy!!!"

- Idź ode mnie z tymi bajkami

- Obraza uczuć religijnych! Jesteś niemoralny! Jesteś agresywny!


:samoboj:

za...........ek

2013-12-19, 17:22
Europę zalewa fala kozo&*^ebców a wy sie czepiacie Naszej religii ja osobiście jestem dumny z bycia chrześcijaninem(nie chodzi mi o kościół który jest zepsuty )

Swirussss

2013-12-19, 17:24
Zarammoth napisał/a:

Polska może i jest świecka, ale ma być katolicka!



to się może zdecyduj jaka ma być

ellsworth

2013-12-19, 17:25
gimlord123 napisał/a:



Czy ty nie jesteś lekko jebnięty?

Wiara polega właśnie na tym, że wierzymy w rzeczy, w które nie powinno się wierzyć... Jeśli to wszystko byłoby logiczne, to każdy by wierzył w Boga i jak wtedy tu mówić o wierze?


A w krasnoludki wierzysz? W końcu, jak sam mówisz musi być nielogiczne, żebyś uwierzył...

Machol

2013-12-19, 17:30
Spokój, koguty. Nasza siła jest w tym, że można się z tego w ogóle śmiać. U kozojebców człowiek po śmianiu się z allaha staje się krótszy o głowę, więc w tym nasza siła i człowieczeństwo żeby promować religie które są minimalnie destruktywne oraz rodzą najmniej ślepych (a niebezpiecznych!) popie**oleńców. Bo religie zawsze będą, więc nie ma co z tym walczyć lewaczki. Pokażcie tą właściwą tolerancję.

Websterthe1

2013-12-19, 17:37
Imie_jego_44, A dział HARD przeglądasz z imieniem Boga na ustach ? Co ty k***a myślałeś że to jest jakiś katolicki portal.

is...........ay

2013-12-19, 17:38
@BDrummer, Imie_jego_44, sieniac1993: Ile Ty masz tych multikont?

Zarammoth

2013-12-19, 17:42
@AbesM: Nie zrozumiałeś. To jest logika katolicka.

A tak jeszcze pytanie: Dlaczego w ogóle wierzycie w boga? Sami na pewno do tego nie doszliście. Wierzycie akurat w to, co wam wpojono od urodzenia. Jakby wam rodzice mówili, żeby codziennie walić głową o skałę to byście to robili, a potem przy racjonalnych ludziach szukali tysiąca argumentów, dlaczego tak się powinno robić. Taka prawda - urodzilibyście się w St.Grecji to wierzylibyście w Zeusa i wielu innych bogów, a w Afryce w jakiś święty totem. To tylko przypadek sprawił, że wyznajecie i uparcie trzymacie się tej religii. Zacznijcie myśleć samodzielnie.

Sick_Stick

2013-12-19, 18:06
BDrummer napisał/a:

Ale co was boli wiara katolika? "katol" weźmie i upie**oli ci łeb na ulicy? no odpowiedz? y



a mało to katolików siedzi w więzieniu za zabójstwa? :ukrzyzowany:

Imie_jego_44 napisał/a:

Wiecie, że mogę to zgłosić do prokuratury jako obrazę uczuć religijnych



Ja się pytam, jak można obrazić uczucie? Rozumiem, że pobiegnie w kąt i zacznie płakać... :roll:

Przypominam tylko, że Jezus przyjął chrzest w pełni ŚWIADOMY w wieku 30 lat. Czego o was katolikach nie można powiedzieć.

Maślak

2013-12-19, 18:35
@ Imie_jego_44
Jakbyś kolego nie zauważył śmiejemy się po równo z każdej religii. Wszystkie są równo poj***ne.