18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ciapo-Londyn, czyli zwykły dzień na wyspach

dawidoo • 2014-01-29, 20:03
Jak jest w Anglii każdy wie. Gdyby takie coś miało miejsce u nas (nigdy) mam nadzieję, że znalazłoby się kilku mądrych i ich rozjechało :fuck-off:
Akcja właściwa 4:40, wcześniej dla fanów moto.


Z drugiej strony można współczuć Anglikom, ale to tylko ich wina
Mój pierwszy post :roll:

SzczawZNasypu

2014-01-29, 20:13
Wspólczuć im nie będę, nie dali mi nigdy powodu żebym czuł do nich jakąkolwiek sympatię.

Ale drobny carmageddon to ciapactwu na ulicy by się przydał....

brudny

2014-01-29, 20:18
skoro mają swoje flagi to po ch*j wyjechali ?

szymondt

2014-01-29, 20:33
Japie**ole nigdy nie mam zamiaru wyjechać z polski, ale jak takie coś będzie u nas to z tąd uciekam. Jest jakieś państwo w europie bez arabskiego sk***ysyństwa ??

sard

2014-01-29, 20:58
Gupie to...

RockyWood

2014-01-29, 21:19
W Polsce takie parady to raczej nie miałyby racji bytu po policja i straż miejska szybko by musiała takich rozgonić (mam taką k***a nadzieję) bo w takim Londynie jeszcze się nie zdarzył w historii przemarsz/manifestacja tej islamskiej zarazy z odpowiednim pozwoleniem od władz miasta. Po prostu robią zbiórkę pod mecze(ch*j)tem i sruu napie**alają paradę blokując często ulice - NIKT ICH NIE ROZGANIA policja nie ma prawa ich tam tknąć. Nikt nie ma prawa ich tam tknąć.


panmorda

2014-01-29, 21:51
No dobra, ale co byś zrobił w Polsce niby? Nie raz widziałem jak Polacy w sklepach prawie nie obciągali ciapatym, a mnie Gnoili, bo widać było że ja nie mam kasy a ciapci mieli...

doskok

2014-01-29, 21:55
Bo Polak za Polakiem w ogień ! :)

mekule

2014-01-29, 22:28
pie**olicie, a nie widzicie. Mieszkam w tym kraju już parę ładnych lat. Ciapatych miejscami jest sporo, ale rzadko zdarzają się wśród nich jakieś patologiczne zachowania. Na pewno rzadziej niż u Polaków. Obydwie grupy podobnie opie**alają social, nawet spotkałem się niedawno z danymi mówiącymi o tym, że Polacy w tej dziedzinie prowadzą (chociaż jakby złączyć wszystkie ciapate narody w jeden raczej bylibyśmi za nimi).

Manifestacja z flagą kraju? Jak były filmiki z Polakami obchodzącymi święto narodowe w USA mało co się nie posraliście. Syndrom Kaliego wśród katonarodowców wiecznie żywy.


blachahaha

2014-01-30, 00:35
Zaj***li nam zwycięstwo z IIwś i skazali nas na komunizm ale to on są teraz zniewoleni :D

Lu...........87

2014-01-30, 10:56
"Mój pierwszy post" za przejście z islamu zawsze piwo :)

Marxe

2014-01-30, 11:59
i dobrze im k***a,wiele razy nas wydymali więc niech teraz ta zaraza rozpie**oli ich od środka :)