18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaty snajper...

Jesse.Pinkman • 2021-12-21, 23:46
...i kolejny materiał propagandowy. Niedługo powstaną ciapate oscary dla twórców tych k***a efektów i montażu.

svenio

2021-12-22, 00:09
Nie trzeba Oscarów to dla frajerów i poza tym przydziela się je nie za treść tylko za działalność polityczną najczęściej dla filmów szerzących propagandę komunistyczno bolszewicką globalizacji internacjonalizmu i lgbt tutaj chodzi o coś bardziej konserwatywnego mężczyznę walkę i nagrodę w postaci 40 dziewic czy jakoś tak

Sstoumer

2021-12-22, 00:57
k***a
jedynym strzałem 2 gości powalił xd

wojtekpwse

2021-12-22, 01:51
Połowy nie trafił j***niec o kozach myślał

Babababazpl

2021-12-22, 04:24
Chcieli, by filmik był efektowny, ale to w końcu ciapaci. Mogą zaj***ć Amerykanom sprzęt wojskowy i kamerę, ale stylu już nie podrobią, bo są, k***a, tysiąc lat cofnięci cywilizacyjnie. Na dowód potwierdzenia mojej tezy (jak gdyby nakazywanie kobietom chodzenia w czarnym prześcieradle, kamienowanie za byle występek i śluby z dziewczynkami, którym uprzednio wycina się waginę wam nie wystarczyły) polecam wsłuchać się w ten idiotyczny dźwięk z 23-25 sekundy. Gdybym nie był tak zaspany, to pewnie bym parsknął śmiechem.

McQurwa

2021-12-22, 06:35
Możecie takie filmiki śmiało wrzucać, tylko nie z takim j***nym podkładem muzycznym, jak już k***a nie masz pomysła, to Zenka zapodawaj

martils

2021-12-22, 08:52
Babababazpl napisał/a:

Chcieli, by filmik był efektowny, ale to w końcu ciapaci. Mogą zaj***ć Amerykanom sprzęt wojskowy i kamerę, ale stylu już nie podrobią, bo są, k***a, tysiąc lat cofnięci cywilizacyjnie. Na dowód potwierdzenia mojej tezy (jak gdyby nakazywanie kobietom chodzenia w czarnym prześcieradle, kamienowanie za byle występek i śluby z dziewczynkami, którym uprzednio wycina się waginę wam nie wystarczyły) polecam wsłuchać się w ten idiotyczny dźwięk z 23-25 sekundy. Gdybym nie był tak zaspany, to pewnie bym parsknął śmiechem.



Ten dźwięk - To musi być gdzieś blisko Indii

olo_witek

2021-12-22, 09:18
Widać snajper nie zna podziałki odległości owej na lunecie

Rozjebie

2021-12-22, 12:43
McQurwa napisał/a:

Możecie takie filmiki śmiało wrzucać, tylko nie z takim j***nym podkładem muzycznym, jak już k***a nie masz pomysła, to Zenka zapodawaj



A może bez Zenka tez by sie udało? Np. bez dźwięku

TheFantomas

2021-12-22, 18:57
Najlepsze że wklejają dźwięk postrzału z CoD Warzone. Jak się nie mylę to chyba AX-50 :D

saves

2021-12-22, 19:21
Ma trochę rozsądku. Wrogów się nie zabija, a ciężko rani. Potem są z nimi tylko problemy, nie mówiąc o tym że sami ranni ciepią i obniżają tym morale kolegów.

Robciu_PL

2021-12-26, 03:26
ch*j nie snajper z niego, nawet poprawki nie umie poprawnie zrobić idiota

TomaszBarowiec

2021-12-27, 13:28
k***a mać! Dajcie mi surówki z tego, to zrobię 5x lepszy materiał! Kadry fajne a tak spierniczyć montaż!