18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaty rambo.

PilotOdTelewizora • 2013-04-16, 19:10
Okazuje się że Rambo może być i kozojebca



A na serio to trudno utrzymać takiego PKM'a w łapach przy dłuższej serii, więc koleś jest idiotą

basqule

2013-04-17, 13:21
Ja po prostu nie demonizował bym tego odrzutu bo naprawdę nie jest aż tak duży jak to niektórzy przedstawiają. Ja, leżąc, krótkimi seriami na 200m jestem w stanie 7 razy na 10 trafić figurę bojową nr 27. A strzelam tak raz na rok albo rzadziej. Strzelanie z biodra całej taśmy jest nieefektywne i nieekonomiczne.

Emkub

2013-04-17, 14:54
Zabił ścianę. RIP

PilotOdTelewizora

2013-04-17, 15:08
Chodzi o to, że ten ciapaty ma tą broń pewnie pierwszy i ostatni raz w ręku. widać że ściąga go na jedną nogę. Raz nawet podskoczył w czasie serii. Koleś zabiera się za to zupełnie inaczej, niż powinien.

Smalec666

2013-04-17, 16:40
@Zmorsky: kolejny ignorant, ktory laduje wszytkich do jednego worka? Nie zebym bronil ciapatych czy muzlumanow. Jednak jako cywlizacja, chocby najbardziej znana i najciekawsza czyli Imperium Otomanskie. To wlasnie dzieki nim ludzie zajadaja spora czesc slodyczy (np chalwa, migdaly, daktyle), szafran (wiekszosc pewnie nawet nie wie co to jest). Jako jedyne panstwo nie uznalo rozbiorow Polski i przy wizytach ruskow, prusakow czy habsburgow w Istambule robili sobie jaja z nich mowiac np. ze czekaja na ambasadora z polski i dopiero pogadaja itp. Wiec przestan pidolic bzdury, ze jako cywilizacja maja tylko kebab. Holerna gimbaza, ktora powtarza zaslyszane hasla nie rozumiejac ich, ale wazne ze jest hejt i poglos wsrod 'swoich'.

matiosno

2013-04-17, 21:14
@pisage dzięki;) myślałem że to jakiś inny rodzaj KaeMu;)