18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ciapatkowi wybucha bomba

mojrzesch • 2013-06-22, 14:19
akcja od 2:40

jebnięcie 10 sek. później ;)









Informuję, iż film ten nie obraża nikogo i jest jedynie materiałem ukazującym realia syryjskich bojowników.

Michster

2013-06-22, 17:37
mojrzesch napisał/a:

akcja od 2:40
Informuję, iż film ten nie obraża nikogo i jest jedynie materiałem ukazującym realia syryjskich bojowników.



A, to ch*jowo. :-(

Angeusz

2013-06-22, 18:14
Nie chcę nikogo obrazić, ale oni maja jakieś fiksację na punkcie wybuchów, strzałów itp. Jak tylko coś jebnie, walnie, cokolwiek, tylko usłyszą, od razu się podrywają i krzyczą coś jakby "Allahu Akbar". I to wszyscy! Po wiele razy! To jakieś chore dewiację. Naprawdę.

bisfhcrew

2013-06-22, 18:30
Fajną pogodę tam mają.

kondzio1c

2013-06-23, 10:39
Loq14 napisał/a:

Nawet j***ni mają tokarkę CNC.

"Pisząć j***ni nie miałem na myśli ich pochodzenia, jedynie ich spryt oraz kreatywność. Pozdrawiam"



To była zwykła tokarka konwencjonalna a CNC to jest automatyczna i jest zamkniętą :lodowka: ;d

saikomiki

2013-06-23, 20:56
był ciapaty i nie ma ciapatego.... pkp normalnie... pięknie, k***a pięknie :D

piotrekt1976

2013-06-23, 22:46
mojrzesch
Chciałem Ci tylko zwrócic uwage ze nie ma czegos takie jak "syryjski bojownik"
Ci tzw. bojownicy to zwylki terrorysci w dodatku zaturbanione, a druga strona to regularna armia z tym ze równiez zaturbaniona.
poczytaj troche a nie przyjmujesz na klate kazde gowno jakie saczy sie od dziennikarzy.
Niedlugo sie okaze ze matka madzi to meczennica .
Ja pie**ole co za swiat gdzie ludzie przestaja samodzielnie myslec i powielaja te gowniane synonimy.

Synoninm slowa " bojownik " ? - powstaniec, wojownik o wolnisc etc..

Gowno to a nie wojownicy wiec nazywaj rzeczy po imieniu

Niedlugo sie okaze ze Hitler byl po prostu zydosceptykiem.

echh..

Zaethrael

2013-07-14, 21:42
mojrzesch napisał/a:



Informuję, iż film ten nie obraża nikogo i jest jedynie materiałem ukazującym realia syryjskich bojowników.




Ten film obraża producentów uzbrojenia i amunicji. Ci ludzie naprawdę ciężko pracowali by dostarczyć swój produkt - zero wdzięczności !