18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapata Anglia

Roxon • 2013-05-27, 11:23
Kobieta w ciąży która trzymała flagę UK zostaje aresztowana przez policję ponieważ nie spodobało się to ciapatemu facetowi.

ADHD - 1:30



Teraz czekam na grafikę o islamie.

hizoo

2013-05-27, 11:48
w Polsce to samo, a szczególnie w dzień niepodległości, za posiadanie przy sobie flagi dostaje sie wpie*dol od milicji

Smutas

2013-05-27, 12:08
Heh, najpierw Anglicy skolonizowali pół świata a teraz byłe kolonie kolonizują ich... Co za przewrotność losu.

en-em

2013-05-27, 12:56
ktoś tam w anglii chyba zapomniał czyja to ziemia i kto jest tam gościem. zegar tyka na niekorzyść angoli.

Pan_Generał

2013-05-27, 13:10
I ch*j wam w dupę angole :D Wcale wam nie współczuje. Wasza wina, ciekawe kiedy się obudzicie.

bartek6166

2013-05-27, 13:25
Roxon napisał/a:



ADHD - 1:30



Na ch*j mam ogladac poltorej minuty filmiku skoro moge ogladnac sama akcje? Ja pie**ole... :-?

Kajton1910

2013-05-27, 13:51
No i pojawiła się kolejna "moda" na "ADHD od" tak samo było z "szukałem ale nie znalazłem"

paulinka25094

2013-05-27, 14:43
No tak, białych niech aresztują, a ciapaci będą w podzięce łby każdemu upie**alać. Poj***na polityka, poj***nch rządów.

Imie_jego_44

2013-05-27, 14:57
Do tego prowadzi lewacka władza!!! mam nadzieję, że to co się teraz dzieje w eurokołochozie da do myślenia, to, że islamska zaraza nas zalewa jest jasne chyba nawet dla lemingów.
Sława Wielkiej Polsce!!!

ticorr

2013-05-27, 15:27
Powinni wywieźć ciapatego 30 km w pole poza miasto.. tam gdzie nie ma brytyjskich flag..

Metalowyyy

2013-05-27, 15:29

Jeszcze raz tłumaczyć?

kolosialdo

2013-05-27, 18:08
Tak to jest jak się gówno do kraju wpuszcza w imię "tolerancji"

Sir Cover

2013-05-27, 18:08
Ich rząd sam do tego doprowadził. Anglia i Francja mają za swoje. Siegając 10 lat wstecz kiedy Polacy próbowali uporać się z cyganami to Anglia i Francja przypie**oliły się do nas. Że jak to tak! Wy Polacy gnębicie cyganów! Tak się nie robi! Cyganie, zapraszamy do was! U nas znajdziecie swój spokój. I jak jest teraz? We Francji nie ma już nawet połowy rodowitych. Reszta sp***oliła do innych krajów. Anglia ma problem nie z cyganami, ale z resztą ciapatych. k***a! A tak zapraszali, taki dobry kraj ta Anglia. Oczy otworzyli jak już są zarobaczeni tym kurestwem! I chociaż nasze społeczeństwo ch*jowe to bardzo k***a dobrze! Ciesze się, ze jesteśmy postrzegani jako rasiści! Bo nasz kraj chociaż biedny to piękny! I wolę oglądać codziennie idąc do pracy żuli którzy proszą o 50gr na wino niż ciapatych sk***ieli klęczących na kocu. Poza tym k***a... Gdzie jest patriotyzm w tym kraju? Żeby Anglik aresztował Anglika za flagę? To kto ma k***a większe prawa? Rodowity obywatel czy mniejszość? Poza tym, jakim trzeba być idiotą aby dać ciapatym prawo do głosu? Ja jak jestem w innym kraju to trzymam mordę w kubeł i się nie wychylam. Nie jestem u siebie i muszę dostosować się do norm jakie tam panują. I tego samego wymagam od obcego w swoim kraju. Ehh, świat nie może długo istnieć.

szoszana

2013-05-27, 18:26
Aaaa czyli,ze k***a w anglii ich wlasny,najwazniejszy symbol narodowy jest zakazany. Idioci.Idioci wszedzie.

Dymekx

2013-05-27, 18:37
Co to za j***na moda na "jak ktoś ma ADHD"? 1. ADHD nie istnieje, to brak odciśniętego pasa na dupie gdy się było niesfornym za młodu; 2. Kogoś tu poj***ło, nie będę oglądał przez większość filmiku chodnika, takiego wyczynu nie ułatwia fakt, że ten co to nagrywa to idiota "90 stopni pacanie, 90 stopni!!!!!".