18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaki niszczą kulturę

wytrzeszcz5 • 2015-02-26, 16:32
"Naród który zapomni o przeszłości nie jest godzien przyszłości "


RockyWood

2015-02-26, 16:37
tylko czekać aż im każą w Paryżu Wieżę Eiffla rozj***ć :D ...bo im ch*j kazał :facepalm:

Cały_Idiota

2015-02-26, 17:01
Jestem pasjonatem historii i powiem wam szczerze - płakać mi się chce. Filmik ze ścięciem zakładników nie wywołuje we mnie takiego smutku i wewnętrznego oporu jak niszczenie kilkutysięcznej kultury.

Nie wiem co by tu sensownego napisać. Smutno mi... :-|

samsung

2015-02-26, 17:02
ładuj atomówkę ... cel ... pal

lapps

2015-02-26, 17:13

~Beny

2015-02-26, 17:14
@RockyWood, albo będą kolejno zamykać muzea i temu podobne placówki, bo to godzi w ich religię.
A rządzący jak zawsze będą przytakiwać z aprobatą...

Mój mąż w tym tygodniu miał sprzeczkę z Marokańczykiem o naszego Anioła Stróża. Śmierdziel ze śmiechem stwierdził, że to fantazja. Siedziało ok dwudziestu osób (głównie katolików) i nikt się słowem nie odezwał :facepalm: . To mój mąż (osoba raczej luźno nastawiona do własnej wiary) mu powiedział, że on się nie wyśmiewa z czyjejś religii i nie życzy sobie, żeby ktoś się śmiał z jego. I jak mu się nie podoba, to może wracać tam, skąd przyjechał.
k***a, dobrze mu powiedział, ale z drugiej strony się trochę obawiam czy mi łba gdzieś nie upie**olą :-/

saves

2015-02-26, 17:16
"Naród który zapomni o przeszłości nie jest godzien przyszłości "

Powiedz to Bufetowej, która już zdecydowała, że "Czterech śpiących" nie wróci na postument.
Co do filmu, czego się spodziewać, po "ludziach" którzy jeszcze wczoraj, aby cokolwiek wydymać musieli to złapać po szaleńczej gonitwie przez pustynię?

JA...........or

2015-02-26, 17:18
Przetrwalo, tysiace lat, kto by pomyslal ze niby w tym XXI wieku, wieku rozkwitu cywylizacji zdziczenie jest tak ogomne. Powinni to uwzglednic robiac kolejna edycje CYWILIZACJI ;)

saves

2015-02-26, 17:35
up
Grając "Muslimami" jedynym cudem byłby Koran, jednostka wojskową - szachid, a jedyną technologią - wyjęcie jelita z kozy. :)

Romand

2015-02-26, 19:20
Europocentryzm błędnie zakłada, że wszyscy ludzie są tacy jak my dlatego większość wieszała psy na Saddamie (dziś podobnie atakuje się Asada) i popierała jego obalenie bo tyran i zbrodniarz. Teraz już wyraźnie widać, że Saddam inaczej rządzić nie mógł bo tym bydłem normalnie po europejsku rządzić się po prostu nie da.
Ciapaki są inni niż biali, nie pasują do cywilizacji białych i nie jest to żaden rasizm tylko fakt. Muslimy są w Europie gatunkiem inwazyjnym naruszającym równowagę ekosystemu i należy ich zwalczać tak jak to robili wszyscy dawni władcy Europy. Jakikolwiek multikulturalizm z tą dziczą jest niemożliwy i jest jedynie przykrywką dla zagłady białej rasy.

hypnos

2015-02-26, 19:25
saves napisał/a:

"Naród który zapomni o przeszłości nie jest godzien przyszłości "

Powiedz to Bufetowej, która już zdecydowała, że "Czterech śpiących" nie wróci na postument.
Co do filmu, czego się spodziewać, po "ludziach" którzy jeszcze wczoraj, aby cokolwiek wydymać musieli to złapać po szaleńczej gonitwie przez pustynię?



Nie zapędzaj się. Akurat tego komunistycznego artefaktu pod kulturę i narodowe wartości bym nie podciągał.

QuaPL

2015-02-26, 19:42
To trzeba młotami rozj***ć im meczet :)

hypnos

2015-02-26, 19:46
Dwa razy ich spalić to mało. Prymitywne zjeby. :gniew:

ri...........90

2015-02-26, 21:03
Romand dobrze prawi, wyjął mi słowa z ust. Poza tym, że trzymali porządek to jeszcze ich kraje dobrze prosperowały, turystyka była bezpieczna w regionie, ale wiadomo, żaden dyktator nie jest na rękę USA i żydostwu. Po upadku dyktatur przeważnie nowe skorumpowane i dobrane przez USA rządy zaczynały wpuszczać amerykańskie firmy do swoich krajów które łupiły je z zasobów. To samo było w tunezji, syrii itd, na ukrainie też się udało po części gdyż zmienili rząd na prozachodni (w każdym razie tymczasowo :D ), na szczęście Putin zareagował i trochę ujarzmił zapędy Icko-Johnów.

Aleks

2015-02-26, 21:29
Oni rozwalają pamiątki historyczne swoich przodków? Nie rozumiem tego.