18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaki nawet i po naszemu trochę umieją...

misfits86 • 2013-07-17, 20:45


Gościnnie z Tunezji

Hrodgar

2013-07-17, 21:09
Po ch*j jechać do jakiejś ciapalandii wypoczywać, jak można do ludzi w Chorwacji na przykład.

ostatniwolnynick

2013-07-17, 21:12
@up Ale nie jeździ się tam, żeby całymi dniami leżeć przed hotelem na basenie. Byłem w Tunezji jak i w Chorwacji, widziałem Dubrownik i oba miejsca atrakcyjne ale w Tunezji jednak więcej do zobaczenia. Teraz niestety nie ma się co tam nawet wybierac na polnoc Afryki bo sie dzikusy leja o koszyki bananow.

mi...........dz

2013-07-17, 21:19
Byłem tam :D Obok mają chyba jakiś napis że kupią polskie blondynki czy coś ;D

eragon0

2013-07-18, 14:19
Różnica miedzy ciapatolandia a Chorwacją jest taka, ze jak dasz ciepatemu dolara to nad toba skacze przez tydzień jakbyś kupił go na własność.

JądroChaosu

2013-07-18, 15:08
@ostatniwolnynick
No to jak chcesz zwiedzać to nie jedziesz do Dubrownika... W Sopocie też się spodziewasz zamków krzyżackich?

zi...........45

2013-07-18, 23:48
Jakbym miał kase, to poleciałbym na madagaskar ;p

Meretrix

2013-07-18, 23:55
To jest gdzieś koło takiego wodospadu na saharze?

WolfManGoth

2013-07-19, 00:02
Ciekawe kto go nauczył, hm? :amused:

czukczuk

2013-07-19, 00:14
Dodam coś od siebie. Zdjęcie zrobione w Egipcie:

TearsFromHeaven

2013-07-19, 00:19
"@up Ale nie jeździ się tam, żeby całymi dniami leżeć przed hotelem na basenie. Byłem w Tunezji jak i w Chorwacji, widziałem Dubrownik i oba miejsca atrakcyjne ale w Tunezji jednak więcej do zobaczenia. Teraz niestety nie ma się co tam nawet wybierac na polnoc Afryki bo sie dzikusy leja o koszyki bananow."
Wdupie byles gowno widziales. Dubrownik jest najgorsza strona Chorwacji (oczywiscie dla turystow). Jeziora Plitwickie albo Korcula to warto zobaczyc. Dodam ze miasta otaczajace Korcule sa najtanszym i najberdziej pieknym i malowniczym obszarem chorwacji + najtanszym jesli chodzi o pensjonaty.

skrimek

2013-07-19, 00:23
michalczecze napisał/a:

Byłem tam :D Obok mają chyba jakiś napis że kupią polskie blondynki czy coś ;D



"Najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny i moja herbata mietowa - punkt skupu dziewczyn"

malin71

2013-07-19, 01:05
a to ja też wtrącę swoje trzy grosze - Chorwacja jak najbardziej ok - byłem tam chyba z 10 razy, raz byłem na Krka i Platvickich Jeziorach, zwiedziłem Dubrovnik i Split (dwa ostatnie totalnie bez szału), ale dużym minusem dla Chorwacji jest to, że możesz trafić do dupy pogodę, trzeba jechać autem kilkanaście godzin, Chorwaci się już trochę wycwanili i nie jest już tam tak tanio jak np.10 lat temu, płatne autostrady, nietanie paliwo, wszystko zliczając to wychodzi ładna suma. Poza tym jadąc do Chorwacji jesteś skazany na plaże, a np. ja lubię pomoczyć dupę na hotelowym basenie. Rzadko kiedy jest w pokojach klimatyzacja, trzeba dużo wcześniej rezerwować apartamenty/pokoje jeżeli jedziesz w więcej osób itp. A jeżeli jedziesz w ciemno w kilka osób to może się trafić, że będziesz jeździć od miejscowości do miejscowości i szukał jakiegoś spania, bo jest z tym ciężko. Nie mówię, że Chorwacja jest ch*jowa, bo jest zajebista, ale jednak wygodnie jest wsiąść w samolot, polecieć do kebabów do Turcji albo Egiptu, być na miejscu za 3 godziny, busik podjeżdża pod hotel i kebaby zanoszą Ci bagaż pod sam pokój, codziennie świeży ręcznik, umyty kibel, słaby bo słaby ale 'darmowy' drink przy basenie albo na plaży. Jakoś od kilku lat z rzędu wybieram kebabów, ale wiem, że do Chorwacji jeszcze nie raz pojadę. A mówienie, że Chorwacja jest lepsza od np. Turcji to kwestia gustu, zależy na co patrzymy i czego oczekujemy od wyjazdu, poza tym mój ojciec jest silniejszy od Waszych ojców i takie gadanie.

zolty1975

2013-07-19, 01:45
Do Meretrix
Raczej nie , bo z tego co pamiętam tam nie było zadych budowli , tylko stragany , i koleś miał napis " Herbata Miętowa Bardzo Dobra Polecam "

ward

2013-07-19, 02:05
a gdzie jest "a" przy z ran... prawie dobrze 3-