18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ciapak podrywa dziewczynkę

Gilera1231 • 2017-10-08, 14:05

Znalezione w internecie
:idzwch*j:

sh...........ns

2017-10-08, 14:09
szmata widać że się szmacie podoba

kr...........81

2017-10-08, 14:13
lubie te ich tradycję i obrzędy godowe

mygyry

2017-10-08, 14:16
Też mi halo, już są pewnie z 5 lat po ślubie to nie wolno mu za cycka złapać?

Halman

2017-10-08, 14:19
mygyry napisał/a:

Też mi halo, już są pewnie z 5 lat po ślubie to nie wolno mu za cycka złapać?


coś podobnego miałem napisać; o małżeństwach :-D

~Angel

2017-10-08, 15:04

Zabójca

2017-10-08, 15:39
Wiecie co?!
Przeraża mnie wizja upadku człowieczeństwa.
Człowiek, istota myśląca mająca wolną wolę potrzebuje punktu utrzymania zachowań, bez instynktu, który dopiero ewoluuje. My ludzie musimy mieć system wartości które będziemy respektować. Rzecz w tym, że ten system tworzą religie. Katolizm jest bardzo dobrym systemem wartości, dlaczego, ponieważ nie musimy wierzyć dosłownie to co w biblii jest napisane ale można garnąć to jako kodeks, kodeks człowieczeństwa. Np. historia Kaina i Abla, Kain zabił Abla z zazdrości obaj byli rodzeństwem (wedłóg mnie ta historia dotyczy rywalizacji miedzy rodzeństwem, niee pomyliłem się chodzi o zazdrość żę rodzice lepiej traktują Abla od Kajna więc Kajn go zabił). A powinen się chronić.Następna historia Noe bierze zwierzęta z każdego gatunku żeby ochronić przed wyginięciem, chodzi o to żeby chronić każdą żyjącą istotą która żyje razem z nami na tym świecie, itp itd W tej historii mamy się postawić my sami, chodzi o to że to jest metafora, kodeks człowieczeństwa. Najlepiej to napisać nowy kodeks i stworzyć wspólnotę ogólnoświatową która będzie to respektowała. Taka religia jak islam nie powinna istnieć, zwłaszcza w tych czasach. Islam to religia dzika, nie mająca nic wspólnego ze człowieczeństwem.

PA...........SM

2017-10-08, 16:37
Też bym chętnie pomacał i nawet por*chał :)

Pa...........ć

2017-10-08, 17:32
PANxxxBDSM napisał/a:

Też bym chętnie pomacał i nawet por*chał :)


donkapusta

2017-10-08, 20:42
Mógł się pomylić. Beczała ja koza.

SpeedyG

2017-10-08, 21:41
Poj***nie są wszyscy pedofile. Ja nie rozumiem jak może podniecać nawet dotykanie dziecka, jak chociaż raz w życiu miało się kontakt z dzieckiem- w sensie zmieniało pieluchy, myło i przebierało.
Wyr*chać 14 latkę, która wygląda dojrzale ale jest ciaśniutka i zrobić to za jej zgodą jest do wybaczenia. Jednak takie coś jak na filmiku powinno skutkować ucięciem ręki lub ku*asa.

qwerty123hwdp

2017-10-08, 22:31
k***a, od kiedy mąż nie może poprawić bomby własnej żonie?? Co się z tym światem dzieje..?

mit2

2017-10-08, 23:53
A to nie jest żydek? Czy ciapaki też noszą mycki?

spinaczel

2017-10-09, 11:16
5lat po ślubie ale to nie zmienia faktu,że ma 12 lat i jeszcze z 4 wypadałoby poczekać...

Pan_Diabeł

2017-10-10, 10:10
SpeedyG napisał/a:

Poj***nie są wszyscy pedofile. Ja nie rozumiem jak może podniecać nawet dotykanie dziecka, jak chociaż raz w życiu miało się kontakt z dzieckiem- w sensie zmieniało pieluchy, myło i przebierało.
Wyr*chać 14 latkę, która wygląda dojrzale ale jest ciaśniutka i zrobić to za jej zgodą jest do wybaczenia. Jednak takie coś jak na filmiku powinno skutkować ucięciem ręki lub ku*asa.



No cóż. Polecam ci wycieczkę do Włoch, Austrii lub Szwajcarii. Tam podobno można r*chać legalnie 14 stki ;-) Ja tam wole na przypał u nas.