18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaci w Rosji i szybki wpierdol

nemiroff • 2013-03-03, 14:30
Krótka historia:
Dwóch ćpunów uzbeków przyniosło do lombardu kradzioną bransoletkę. Przed tym jednak czepiali się słownie i obmacywali 21-letnią dziewczynę. Jej chłopak nie zaryzykował samemu wyjaśnić z nimi zaistniałą sytuację, w związku z czym zadzwonił do swojego kolegi - boksera.
Kulminacją krótkiej rozmowy jest to, co zobaczycie na nagraniu z kamer zamontowanych przed wejściem do lombardu.
Bokser ani ten drugi nie zostali ukarani, uzbecy postanowili pogodzić się z tymi panami i nie wnosić żadnych typu skarg (w końcu jeszcze k***a mają mieszkać w tym mieście). Rosjanie wyszli na wolność od razu z sali sądowej.
Akcja:

Mua88

2013-03-03, 16:40
prawidłowo, u nas na nastepny dzien bylby wielki art na GW "Polscy rasisci atakuja mneijszosci narodowe" :D

oc...........an

2013-03-03, 17:02
I macie odpowiedź na pytanie "Dlaczego w Rosji 15% ludzi to muslimy i jest spokój, a we Francji jest ich tylko 8% a jest gnój, syf, burdel i rozpie**ol".



Słowiańska siła sk***ysyny! Nigdy nie zapominajcie kim jesteście ;)

bober4

2013-03-03, 17:23
Za to, że ciapaci dostają wpie**ol zawsze piwko. ;)

Shymeq

2013-03-03, 17:38
Pięknie aż się popłakałem, we Francjii powinni to puszczać na jakiś szkoleniach dla policji.

Takeda

2013-03-03, 18:22
Kozak z tego pierwszego, najpierw dzwoni po kumpla a potem kopie leżących.

Te...........ed

2013-03-03, 20:16
We Francji/Wlk. Brytanii to jest niemożliwe, bo oni nie maja jaj i nie wiedzą jak się bić :/

rusofil

2013-03-03, 20:27
Toż to piękne. Nauka spuszczania wpie**olu powinna być na wfie, jakby więcej ludzi umiało bić po ryjach jak ten koleś, to te brudasy nie miałyby tak lekko w Europie. A tak niestety, siłą rzeczy człowiek się boi sam próbować spuścić wpie**ol robactwu. Zresztą, u nas syf jest narażony na dresów, więc Polska się tak szybko nie zasyfi. Już jest zasyfiona, ale przynajmniej tu takich gnojów nie będzie.

BlanX

2013-03-03, 20:43
@Nemiroff Dobrze że opisałeś całe zajście,bo z filmiku ni ch*ja nic nie wynika

k1...........1c

2013-03-03, 22:30
Rosja się broni... jak ich nie lubię tak w tej sytuacji niechętnie piwo stawiam...

demz

2013-03-03, 22:38
Dobrze mieć lojalnych kumpli, którzy pomogą zawsze, gdy sam nie dasz rady. ;)

rusofil napisał/a:

Nauka spuszczania wpie**olu powinna być na wfie, (...) to te brudasy nie miałyby tak lekko w Europie



Nie wiem jak to tam u nich, ale ma się rozumieć, że ciapaci wychowania fizycznego nie mają w szkołach? Bo jeśli "spuszczanie wpie**olu" miało by być obowiązkowe, to każdy by się umiał bić i wtedy wracamy do sytuacji wyjściowej, gdy do 2 vs 2 dzwonimy po kumpla. Bezsensowne te Twoje posty czasami.

rusofil

2013-03-03, 23:29
demz napisał/a:

Dobrze mieć lojalnych kumpli, którzy pomogą zawsze, gdy sam nie dasz rady. ;)



Nie wiem jak to tam u nich, ale ma się rozumieć, że ciapaci wychowania fizycznego nie mają w szkołach? Bo jeśli "spuszczanie wpie**olu" miało by być obowiązkowe, to każdy by się umiał bić i wtedy wracamy do sytuacji wyjściowej, gdy do 2 vs 2 dzwonimy po kumpla. Bezsensowne te Twoje posty czasami.



Też fakt, ale lepiej umieć się bić niż nie, prawda?

demz

2013-03-03, 23:39
Prawda. Choć ja się bić nie umiem. ;)

rusofil

2013-03-04, 03:11
demz napisał/a:

Prawda. Choć ja się bić nie umiem. ;)



Ja też niestety nie, ale to dobrze, bo jak dotąd byłabym spisywana za obicie kilku ryjów. To też jakieś pocieszenie.

koziolekk444

2013-03-04, 11:27
I to mi sie u ruskich podoba. Chcesz sie wozic w naszym kraju? wpie**ol i problemie :D a na ciapatych raczej nic innego nie działa.

nemiroff

2013-03-04, 18:17
inaczej k***a: - chcesz się wozić to się wóź, ale wedle praw, które Ci narzucimy bo nie jesteśmy francją.. przestrzegaj, bądź grzeczny i będziesz miał prawo do bycia ciapatym u nas w kraju. nie?-wpie**ol. tak to ma wyglądać.