18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciągał psa na łańcuchu

~Sunday • 2021-06-28, 20:39

Kara musi być. 8-)

Emilian89

2021-06-29, 13:34
Najgrozniejsza rasa jaką widziałą ziemia jprd ;/ trzeba utylizować od razu ... pare lat temu sprowadzili na pontonach ;/

wielimks07

2021-06-29, 22:54
grudzin7 napisał/a:

Moim zdaniem trzymanie tych zwierząt powinno być prawnie zakazane. A najlepiej to powinni je wszystkie na wszelki wypadek eksterminować. To cholernie agresywna rasa, bardzo ciężka do utrzymania. Strasznie ciężko jest je nauczyć czegokolwiek, a nawet jak nauczysz i będziesz karmić codziennie to nigdy nie wiesz czy coś im nie odjebie i czy ci nie upie**olą w rękę...
... i jeszcze tak się znęcają nad psem



Co ty pie**olisz chłopaku poczytaj trochę

Olashenco

2021-06-30, 15:04
Ale się wk***iłem na tego śmiecia j***nego frajera w p*zdu. Tym łańcuchem po pysku powinien zostać wychłostany żeby miał pamiątkę na całe życie. Z jednej strony szkoda, że ja nie jestem świadkiem takich zdarzeń, ale wtedy to by oznaczało że jakiś pimpek cierpi.
j***ć frajerskie zachowania.

charliestarkpl

2021-06-30, 15:40
grudzin7 napisał/a:

Moim zdaniem trzymanie tych zwierząt powinno być prawnie zakazane. A najlepiej to powinni je wszystkie na wszelki wypadek eksterminować. To cholernie agresywna rasa, bardzo ciężka do utrzymania. Strasznie ciężko jest je nauczyć czegokolwiek, a nawet jak nauczysz i będziesz karmić codziennie to nigdy nie wiesz czy coś im nie odjebie i czy ci nie upie**olą w rękę...
... i jeszcze tak się znęcają nad psem



Userzy sadistic nie zaliczają się do elity intelektualnej, dlatego zrozumiałe jest że duża część może podzielać Twój pogląd.
Paradoksalnie, również większa cześć userów sadistic ma dzieci niż psy "trudnych ras", przy czym to dzieci są trudniejsze do wychowania w sposób zapewniający im sensowny byt.

Tym samym, każdy kto nie jest w stanie wychować takiego psa i ma w głowie poglądy podobne do powyższych myląc ograniczenia intelektualne do licencji na wiedze, powinien być chemicznie kastrowany. Nie ma się co pie**olić. Jak ktoś jest za głupi, za mało konsekwentny i bystry żeby umieć takiego psa wychować, dzieci tym bardziej mieć nie powinien.

Zujka

2021-06-30, 20:15
NiemiecWaszPan napisał/a:

To nie żaden pies, tylko jakaś świnia z uj***nymi uszami nadająca się do utylizacji, którą trzymają w domach takie odpady, jak murzyny na filmiku powyżej...
ch*j z tym. Za murzyna napie**alającego murzyna zawsze piwo.



Wydaje mi się, że jednak jesteś większą świnią i pasożytem niż ten pies a jakąś rodzice nie mieli oporu ciebie trzymać

:->

A połowa z Was to j***ni debile, którzy nie potrafią czytać odnośnie komentarza z największą ilością piw. Gościu tam pisze o murzynu a Wy mu odpisujecie o psie. Ja pie**ole, ten portal jest pełen debili.. Powinna być jakaś weryfikacja IQ przy zakładaniu konta bo ręce opadają :shock:

Be6he6mo6th

2021-06-30, 22:51
Poligon wracaj!! trzeba zrobić porządek z psoofilami

kulawiec

2021-07-01, 23:45
Jego w łeb, psa w łeb.

norbi_xon

2021-07-03, 03:01
Wiem ze to 4 fun napisane ale miałem amsatfke 6 lat (13) L gdy przywiozłem swoje shihtzu wtedy 6 letnie myślałem ze będzie kaplica a tu, amstaf spał z shihtzu bez jaj shihtzu (obie suki) spało miedzy nogami amstaffa, nigdy żadnych problemów i jak ktoś mi pie**oli ze te psy potrafią zrobić cos człowiekowi to mnie krew zalewa. Lat x spałem z nimi obydwiema i nigdy nic. Ps shihtzu ma 14 lat i nadal ma wyjebke na wszyskich, (Leda) amstaff sp***olila gdzieś jakieś 8 lat temu i nigdy jej nie znalazłem but podobno amstaffy tak robią na starość i zdychają zadala od kogoś kto ich kochał
grudzin7 napisał/a:

Moim zdaniem trzymanie tych zwierząt powinno być prawnie zakazane. A najlepiej to powinni je wszystkie na wszelki wypadek eksterminować. To cholernie agresywna rasa, bardzo ciężka do utrzymania. Strasznie ciężko jest je nauczyć czegokolwiek, a nawet jak nauczysz i będziesz karmić codziennie to nigdy nie wiesz czy coś im nie odjebie i czy ci nie upie**olą w rękę...
... i jeszcze tak się znęcają nad psem


eenocosTy

2021-07-03, 11:17
grudzin7 napisał/a:

Moim zdaniem trzymanie tych zwierząt powinno być prawnie zakazane. A najlepiej to powinni je wszystkie na wszelki wypadek eksterminować. To cholernie agresywna rasa, bardzo ciężka do utrzymania. Strasznie ciężko jest je nauczyć czegokolwiek, a nawet jak nauczysz i będziesz karmić codziennie to nigdy nie wiesz czy coś im nie odjebie i czy ci nie upie**olą w rękę...
... i jeszcze tak się znęcają nad psem



ch*ja sie znasz, a wypowiadasz

dOpieca

2022-08-14, 23:09
grudzin7 napisał/a:

Moim zdaniem trzymanie tych zwierząt powinno być prawnie zakazane. A najlepiej to powinni je wszystkie na wszelki wypadek eksterminować. To cholernie agresywna rasa, bardzo ciężka do utrzymania. Strasznie ciężko jest je nauczyć czegokolwiek, a nawet jak nauczysz i będziesz karmić codziennie to nigdy nie wiesz czy coś im nie odjebie i czy ci nie upie**olą w rękę...
... i jeszcze tak się znęcają nad psem



Ja nie wiem czy ten sam filmik obejzales , goscie smycz nalozyli dla typa co szarpal psa swojego i narobil mu ran. I go mudzyn wzia do domu swojego

Szrek_masochista

2024-03-16, 17:51
grudzin7 napisał/a:

Moim zdaniem trzymanie tych zwierząt powinno być prawnie zakazane. A najlepiej to powinni je wszystkie na wszelki wypadek eksterminować. To cholernie agresywna rasa, bardzo ciężka do utrzymania. Strasznie ciężko jest je nauczyć czegokolwiek, a nawet jak nauczysz i będziesz karmić codziennie to nigdy nie wiesz czy coś im nie odjebie i czy ci nie upie**olą w rękę...
... i jeszcze tak się znęcają nad psem



Nie ma czegos takiego jak agresywna rasa deklu