18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ci zabawni motorzyści na swoich motorach...

Halman • 2023-05-24, 16:36

tak zahamował że aż kurz poszedł...

dżonyłojlker

2023-05-24, 16:55
Szkoda, że nie pie**olnął pieszego karalucha, byłyby dwie pieczenie na jednej p*zdorynce.

Polkos001

2023-05-24, 18:00
Motorkiem fajnie. Cieplutko teraz, wiaterek przyjemny i ta prędkość. A Wy przed tymi komputerami sobie wiatrak na nos ustawcie to Wam adrenalinka skoczy

ratford

2023-05-24, 18:03
Polkos001 napisał/a:

Motorkiem fajnie. Cieplutko teraz, wiaterek przyjemny i ta prędkość. A Wy przed tymi komputerami sobie wiatrak na nos ustawcie to Wam adrenalinka skoczy



jebie mnie to, gram sobie w wiedźmina a ty zamulasz na świeżym powietrzu

Polkos001

2023-05-24, 18:25
Graj sobie, graj. Kanapeczki sobie zrób. :lol:

Szary_Jeleń

2023-05-24, 18:29

Cactuar-TH

2023-05-24, 18:52
Polkos001 napisał/a:

Motorkiem fajnie. Cieplutko teraz, wiaterek przyjemny i ta prędkość. A Wy przed tymi komputerami sobie wiatrak na nos ustawcie to Wam adrenalinka skoczy



Adrenalinka to mi skacze jak przy każdym takim filmiku uświadamiam sobie, że funduje zasiłki dla każdej motoc*pki takiej jak Ty jak jej nogi upie**oli. Prośba do motop*zdek - jak już i tak się prędzej czy później rozpie**olicie to róbcie to tak, żeby z Was tylko mielonka została a nie warzywo, które potem normalni, biali ludzie muszą utrzymywać z podatków.

Polkos001

2023-05-24, 19:08
Cactuar-TH napisał/a:

Adrenalinka to mi skacze jak przy każdym takim filmiku uświadamiam sobie, że funduje zasiłki dla każdej motoc*pki takiej jak Ty jak jej nogi upie**oli. Prośba do motop*zdek - jak już i tak się prędzej czy później rozpie**olicie to róbcie to tak, żeby z Was tylko mielonka została a nie warzywo, które potem normalni, biali ludzie muszą utrzymywać z podatków.



Jeszcze coś o polityce napisz. Ty i te Twoje podatki jakbyś tylko Ty je płacił. Założę się ze płace ich 4x tyle co Ty także sobie uzbierałem już na brak kopyt. Ukraińcu j***ny.

BigLebovsky

2023-05-24, 20:10
Polkos001 napisał/a:

Jeszcze coś o polityce napisz. Ty i te Twoje podatki jakbyś tylko Ty je płacił. Założę się ze płace ich 4x tyle co Ty także sobie uzbierałem już na brak kopyt. Ukraińcu j***ny.



Te teksty o podatkach to chyba głównie od 14 letnich pryszczatych sadolkach lecą

uzytkownik609

2023-05-25, 00:41
Naucz się pisać
W Polsce mówimy "motocyklisci".
Nie wiem jak tam u was na wschodzie.

kocur

2023-05-25, 01:02
Ładnie, rozk***ił tylko siebie. Szkoda że nie zaj***ł plecami w latarnie, byłoby pysznie.

truna

2023-05-25, 22:08
Pieszego przepuścił

quack

2023-05-25, 22:13
Najwiecej cwaniacza ci co nigdy na motocyklu jechali. I nie, bez prawka na pożyczonym po wsi sie nie liczy. Tutaj nie jest jak w samochodzie, wystarczy utrata skupienia na moment i leżysz. Ilu z was mialo dzwona czy chocby stluczke w korku samochodem? No właśnie. Nie bronie pajaców co po miescie pomykaja 130/h ale ewidentnie jest ból dupy że kogoś stac na hobby za kilkadziesiat tysiaków a inni siedza w domu z grubą żona i wpierda*ają tanie czipsy na kanapie. Jakie to polskie... :-?

Polkos001

2023-05-26, 05:54
Dokładnie, spójrz jeszcze jakie społeczeństwo jest zazdrosne, lub w niewiedzy. Nie spróbowali, a każdy na motorze jest motop*zda. Nie liczy się piękno, tylko urwane nogi. Zepsucie…. i Ty Halman…. Ciesząc się jak ktoś się rozjebie. A wiesz…. Twoje wrzuty z „motop*zdami” uczą, uprzedzają i są dobre. Dzięki nim można przewidzieć sytuacje jadąc 200km/h. Twoje słowa natomiast i ta pogarda dla jeżdżących, jest po prostu nie na miejscu. Piszesz jakby Ci jakiś motocyklista dziecko zaj***ł. Nie wiesz o tym, ale mi i nam dajesz dużo dobrego. Mysle ze jak się kiedyś przejedziesz…….. z nienawiści do miłości jest bardzo blisko. Trzymaj wroga bliżej od wszystkich. Spróbuj ….. pozdrawiam