18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chytry myślwy

Kiper_lp • 2013-08-22, 01:51
Historia zasłyszana od wujasa na imprezie rodzinnej, podobno autentyk ale nie jestem w stanie tego sprawdzić :) równie dobrze może być to jakaś miejska legenda.

Ojciec wujka był myśliwym i w swoim kole miał starszego dziada który nie dzielił się niczym w przeciwieństwie do innych. Na zakończenie sezonu zawsze mieli wspólne polowanie z nagonką itp. Na koniec impreza, wóda, bigos myśliwski itp. Koleś cały dzień chwalił się jakąś kiełbasą, którą wyjątkowo trudno było wtedy załatwić (komuna). Wiadomo było, że na końcu dziad wpieprzy całą kiełbachę sam nie dzieląc się z innymi. Reszta myśliwych postanowiła zrobić mu dowcip i podpici wyciągnęli mu z kurtki tą kiełbasę i wsadzili zamarznięte gówno :lol: Po polowaniu wszyscy zajadają się bigosem i popijają wódeczkę tylko dziad miesza i szuka czegoś w tym bigosie. Po chwili wk***iony odwraca się do całego towarzystwa i mówi "z wami to tak k***a zawsze, włożyłem sobie kiełbasę do bigosu, żeby się trochę przygrzała to ktoś musiał ją wpie**olić" :-x

Okazało się że naj***ny dziad włożył zamrożone gówno do bigosu i wszyscy dowcipnisie się nim zajadali :amused: towarzystwo dosyć szybko oduczyło się robienia głupich dowcipów kolegom :lol:

evilbg

2013-08-22, 02:07
Historia prawdziwa. Info potwierdzone.

Ra...........it

2013-08-22, 08:51
evilbg - da się to przełknąć? masz bigoso-wstręt czy luz?

~zsakuł

2013-08-22, 09:29
dobry taki bigos, a że następuje inwersja to sra się bigosem z kiełbasą. Serio, Was bym nie okłamał

qbcia

2013-08-22, 11:17
Dziad kryptojaponiec, bo w sumie nie wiedział, że sra do bigosu.

Dziurek5

2013-08-22, 13:47
Fejk. Ojciec wujka to dziadek.

Kiper_lp

2013-08-22, 14:04
chyba, że wujek to kuzyn ojca :)

EloRico

2013-08-22, 14:51
W dodatku brat ojca nie byłby wujem tylko stryjem :)

orzeszwmorde

2013-08-22, 16:41
Kiper_lp napisał/a:

Okazało się że naj***ny dziad włożył zamrożone gówno do bigosu i wszyscy dowcipnisie się nim zajadali


Nie wiem czy napisałeś to bo masz wszystkich czytających za idiotów czy tylko Ty tego nie zrozumiałeś.

Kiper_lp

2013-08-22, 21:47
Że wszyscy zjedli to gówno?? Wyobraź sobie, że mógł włożyć dopiero jak wszyscy mieli nałożone...

contowsky

2013-08-26, 03:09
ojciec wujka czyli Twój dziadek. ch*ju.