18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba zdążył

Ni...........ny • 2020-09-24, 11:29
Na własny pogrzeb :szydera:


ivinnie

2020-09-24, 14:28
zeozwatyelektryk napisał/a:

@Pralpunkt, teraz uczą, że pieszy ma pierwszeństwo. Więc spokojnie można wlepić ryj w telefon z dżastinem biberem na uszach i iść przed siebie.



Ale ty stary musisz być, że dżastina masz nadal na topie.

Halman

2020-09-24, 15:02
PS6 napisał/a:

k***a czy dla Ciebie bycie dzieckiem jest głupotą? Pomyśl trochę gamoniu zanim coś napiszesz


byłem dzieckiem jak każdy ale nie odj***łem niczego głupiego żeby zakończy życie w wieku 10 lat... widzisz pewną różnicę czy tylko potrafisz bezpodstawnie bo bez głębszych przemyśleń obrażać innych?

KoniecZartow

2020-09-24, 15:19
Halman napisał/a:

byłem dzieckiem jak każdy ale nie odj***łem niczego głupiego żeby zakończy życie w wieku 10 lat... widzisz pewną różnicę czy tylko potrafisz bezpodstawnie bo bez głębszych przemyśleń obrażać innych?



Dotyczy to tych małych k***iów na hulajnogach, rowerkach, deskach. Bezmyślne małe k***y i tyle. Szkoda strzępić ryja. Jeśli moje by coś takiego odj***ło, to byłoby mi szkoda czasu który na nie poświęciłem. Łącznie z opróżnieniem jajec.

sa...........el

2020-09-24, 16:25
PS6 napisał/a:

k***a czy dla Ciebie bycie dzieckiem jest głupotą? Pomyśl trochę gamoniu zanim coś napiszesz



Bycie tobą to na pewno najwyższa forma głupoty.

PS6

2020-09-24, 17:29
Halman napisał/a:

byłem dzieckiem jak każdy ale nie odj***łem niczego głupiego żeby zakończy życie w wieku 10 lat... widzisz pewną różnicę czy tylko potrafisz bezpodstawnie bo bez głębszych przemyśleń obrażać innych?



A ile miałeś okazji i możliwości? Pewnie przebierałes w sposobie ale żadna ci nie odpowiedala bo byłeś zbyt mądry jak na 10 lat. Pewnie byłeś tak mądry i rozważny mając 10 lat że każdy przychodził do Ciebie po poradę?
Szkoda że teraz jesteś głupi....

Halman

2020-09-24, 17:32
PS6 napisał/a:


Szkoda że teraz jesteś głupi....


na razie to po tobie jadą... rozumiem. chciałeś błysnąć, nie pykło... a twoja frustracja to miód na oczy innych

PS6

2020-09-24, 17:47
satariel napisał/a:

Bycie tobą to na pewno najwyższa forma głupoty.



Przepraszam że chwilowo zająłem twoje miejsce, zaraz ci je zwrócę....

Halman napisał/a:

na razie to po tobie jadą...



Jakoś tego nie zauważyłem-podaj trzy przykłady które zostały napisane na mój temat przed twoim komentarzem... Nie kompromituj się bo jak tak dalej pójdzie zaś będziesz musiał nick zmienić.... Buzka :-P

Halman

2020-09-24, 17:53
PS6 napisał/a:

Buzka


wracaj do tej swojej homo szafy

LaChupacabra

2020-09-24, 18:48
Pralpunkt napisał/a:

Najgorsze to to że takie rzeczy powinni uczyć w szkołach i rodzice, podstawowa zasada przy przechodzeniu przez jezdnie



Ważne, że są dwie lekcje religii a nie jakieś farmazony o przepisach drogowych ;-)

PS6

2020-09-24, 19:20
Halman napisał/a:

wracaj do tej swojej homo szafy



Dlaczego usunąłeś swój poprzedni komentarz?
Ahhh.... Zapomniałem że zawsze tak robisz jak się kompromitujesz?...Przepraszam że cię do tego zmusiłem. Pozdrawiam ozięble

Marcmich

2020-09-24, 23:24
Szkoda dzieciaka!

polakwrocek

2020-09-25, 16:19
aristonek napisał/a:

jaką przyszłość?



Tych 2 co nie przebiegło... pewnie będą mniej skorzy do powtórki.

maderfakermen

2020-09-27, 05:45
ivinnie napisał/a:

Ale ty stary musisz być, że dżastina masz nadal na topie.



A ch*j cię wie do czego się teraz brandzulejesz.