18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba właśnie zaczął się sezon....

Halman • 2024-02-20, 21:10


motocyklista motocykliście motocyklistą...

turor

2024-02-20, 21:54
-_luka_- napisał/a:

"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś c**y na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "

Tatooooo, tatoooo, mogę na kolana ? :D

Cudak

2024-02-20, 21:59
Jechała motop*zda jedna z drugą 2 km na godzinę na środku drogi więc ktoś w końcu wyręczył jednego i pomógł mu się zatrzymać.

smc

2024-02-20, 23:02
Nie opanował mocy nocnika...

psotna_cipka

2024-02-21, 00:00
Wygląda mi na celowe działanie. Ewidentnie chciał żeby ktoś mu wjechał od tyłu. Nadstawił tyłek i czekał. Pedał.

BambiPMT

2024-02-21, 08:04
Pedały miały pogawędkę na środku drogi.



turor napisał/a:

-_luka_- napisał/a:
"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś c**y na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "
Tatooooo, tatoooo, mogę na kolana ?




Masz rację. Polscy spedaleni kierowcy szlifierek są gorsi. Tych z 3 świata nikt nie edukował. A to nasze pedalstwo na ścigaczach można porównać do pedałów na kolarzowkach.
Poj***ni zapie**alają, a później pretensje do wszystkich. ch*j wam w dupy ścigaczowe kolarze.

ukom84

2024-02-21, 22:03
Odgłos jakby jakieś dekle spadły.

MarS_80

2024-02-21, 23:35
To i tak ewenement, u skośnych powinni pokazywać to jako perfekcyjna interakcja moto żółtka