18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba widziałam kotecka

Flodzia • 2022-08-02, 19:15


Pozostało mu jeszcze 6 żyć :lol:

zipi

2022-08-03, 02:33
to pokolenie +75 lat najczęściej ze wsi własnie w taki sposob traktuje zwierzęta, nie pierwszy raz się z tym spotkałem.

skurwyvij

2022-08-03, 11:24
bardzo dobrze, tez nie nawidze tych siersciuchow, jak mozna miec takie k***isko w domu jak kot

bluewhiteallan

2022-08-03, 13:29
Lileniaa napisał/a:

a żeby dz**ka zdechła jak najszybciej w najgorszych męczarniach



ja pie**ole, nie zaglądałem tu szmat czasu ale widzę, że użytkownikom wyrosły p*zdy od tego lgbt . ch*j w tego kota portal nazywa się SADISTIC, nie jeden kot został rostał tu rozpłaszczony o ścianę ku ucieszy widzów.

dhex

2022-08-03, 13:57
Ja sie nie dziwie czasem... chodzi mi taki skuriwel ciagle po autach. Dach porysowany jak jasna k***a bo j***ny kot spada to pazurami sie ratuje... w kosmos ch*ja wystrzele jak dorwe.

jem_zwierzeta

2022-08-03, 17:56
nastuh napisał/a:

Tej, ogólnie mam kota, koty są spoko chociaż wolę psy i kumam że ktoś może nie tolerować żadnego zwierzaka, ale prędzej bym człowiekowi krzywdę zrobił ( nawet na bekę) niż zwierzęciu, szmacira do utylizacji i tyle.



Zesrałeś sie.

dhex napisał/a:

Ja sie nie dziwie czasem... chodzi mi taki skuriwel ciagle po autach. Dach porysowany jak jasna k***a bo j***ny kot spada to pazurami sie ratuje... w kosmos ch*ja wystrzele jak dorwe.



polecam wiatrówkę, albo kawałek mięsa podłączony do przewodów :) Jeżeli wiatrówka, to strzelaj w łapę lub dupę - dłużej się sk***iel będzie męczył.

malwi8080

2022-08-03, 19:34
Brawo dla Pani :)

zipi napisał/a:

to pokolenie +75 lat najczęściej ze wsi własnie w taki sposob traktuje zwierzęta, nie pierwszy raz się z tym spotkałem.



Wiem Twoja matka też tobą tak rzucała.

parapsychol

2022-08-03, 21:26
mieso jest drogie, a obiad trza zrobic, wiec swiezynka jak znalazl

Bonsko

2022-08-03, 22:27
Mam szczerą nadzieję że cała rodzina tego chodzącego marnotrawnego powietrza zdechnie w męczarniach na nowotwór, a potem ta stara k***a sama rozpie**oli sobie łeb na schodach. pie**olone stare k***isko, najchetniej rozpie**olilbym k***ie leb w imadle jak j***nego kokosa

WeZr

2022-08-04, 12:58
Lileniaa napisał/a:

a żeby dz**ka zdechła jak najszybciej w najgorszych męczarniach



niestety kocica sp***oliła

kevcik

2022-10-05, 15:59
Lileniaa napisał/a:

a żeby dz**ka zdechła jak najszybciej w najgorszych męczarniach



piwo sie należy