18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba słoneczko za mocne było..

huncfot130 • 2022-07-27, 18:58
Chociaż słońca się nie wciąga....



Vika ma jaja...

Karkus

2022-07-27, 21:31
I dlatego od lat unikam polskich i zagranicznych miejsc, gdzie pojawia sie elektorat Leppera, a teraz PiS. Łatwo ich poznać - są wieśniacko (jak ten facet) ubrani i słuchaja disco polo.

Rutik

2022-07-27, 21:34
szejset66 napisał/a:

Lepiej wypie**alaj już spać bo jutro od 5 rano u bałera szparagi zbierasz.



Następnemu dupsko pękło od bronienia polskiej patologii. Już był tu ostatnio zlot baranów, którzy twierdzili że patologia to za granicę wyjechała. Właśnie k***a widzę, jaka w kraju inteligencja została. Weźcie mnie nie rozśmieszajcie z tymi tekstami o zmywakach u araba i szparagach u bauera, bo sami zapie**alacie w januszexie za najniższą krajową a jak za zarobioną miskę ryżu w wolnym czasie się bawicie, to widać na załączonym filmiku.

egzekucja

2022-07-27, 21:35
KapejloneK napisał/a:

A w tym gogleboksie taki grzeczny i uśmiechnięty



Co Wy pie**olicie? To serio Abus?

djpyza

2022-07-27, 21:53
Wika to ukrainka dla głuchych 0:15 lub tych co nie myją uszów .do tego trzeba nadmienić że ma więcej jaj niż poniektórzy nasi sadolowi koledzy ! dziękuje za uwagę.

baronturbina napisał/a:

Tak właśnie wyglada jak Podlasie przyjedzie do polski”A”. Wnętrze jego czaszki zagotowało się tym jak zobaczył dobrobyt. W strachu przed niewidzialnymi do tej pory stołami i krzesłami postanowił je odpędzić. A kary wtedy zaczęły wołać policję, tylko poza tamtym momentem, czemu zazwyczaj to „psy i bandyci”?



my przynajmniej gdzieś Jeździmy :) a ty siedzisz w tej swoje zapyziałej noże i szlochasz że świata nie zwiedziłeś :( przykro mi z tego powodu !

wojownik070707

2022-07-27, 21:56
I w takiej sytuacji nie wiadomo co robić. 1. Czy próbować wyj***ć mu usypiacza i potem mieć problemy, bo jeśli zadałeś jakikolwiek cios, to już bierzesz udział w bójce lub 2. Siedzieć jak panowie na filmiku i mieć wyj***ny i być zwyzywanym przez sadoli przed kompami lub "Vike" i jej pokrewne na miejscu. h*j wie

ALIGATORt1000

2022-07-27, 21:57
A ziomki jego na chillu to przyjmują. Spokój jak na spowiedzi.

mazga50

2022-07-27, 21:59
Zawsze mi się Ani Mru Mru przypomina:
"...Syna mam, Ale głupi... Mówio, że po matce. Ale silny! Silny jak tur. A to mówio, że to po kowalu...


ALIGATORt1000

2022-07-27, 22:08
Ledwo sie rusza .. gruba świnka

Swinia*

łopatolog

2022-07-27, 22:10
Rzucili nim o podłogę jakby normalnie maseczki nie miał.

Author

2022-07-27, 23:00
Kobieta ma jaja. Bo p*zdy wokół się baly wyjść zajebac raz dla pijusa . Cioty j***ne

PiesKracy

2022-07-27, 23:17
DEADmanPL napisał/a:

Wika też dobra, ryzykować zdrowie za parę krzeseł, laski często sobie pozwalają na takie zachowanie bo myślą, że nie dostaną plomby więc udają odważne. A jakby jej jednak przypie**olił i leżałaby półprzytomna po ciężkim krwotoku mózgu to ch*j jej po odszkodowaniu jak przez resztę życia będzie se plenić na wózku.



myśląca samicam a wyj***ne na takie akcje

dabrowskp

2022-07-27, 23:19
picolo napisał/a:

I zamiast kolejnej kuracji sterydowej odszkodowanko za zniszczenia lokalu, razy trzy, żeby zapamiętał zjeb kiełbasiany.



Dostał rachunek za rybkę haha , rzucał w piasek więc krzeseł i stolików nie uszkodził zbytnio, w sądzie bedzie mała szkodliwość społeczną, max niewielka grzywna , , odszkodowanie na mocy pozwu cywilnego więc Vika grzecznie pouklada krzesełka i zapomni o sprawie, a Pan dostanie odznakę od księdza i posła z PISu że przeciwstawił się wysokim cenom narzucanym przez zlych przedsiębiorców,

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-28, 00:17
Pracodawca powinien wrzucić jakiegoś czarnoprochowca pod lade na takie takie przypadki

dabrowskp napisał/a:

Dostał rachunek za rybkę haha , rzucał w piasek więc krzeseł i stolików nie uszkodził zbytnio, w sądzie bedzie mała szkodliwość społeczną, max niewielka grzywna , , odszkodowanie na mocy pozwu cywilnego więc Vika grzecznie pouklada krzesełka i zapomni o sprawie, a Pan dostanie odznakę od księdza i posła z PISu że przeciwstawił się wysokim cenom narzucanym przez zlych przedsiębiorców,



O znalazł się spec prawnik

Insaner

2022-07-28, 00:51
djpyza napisał/a:

Wika to ukrainka dla głuchych 0:15 lub tych co nie myją uszów .do tego trzeba nadmienić że ma więcej jaj niż poniektórzy nasi sadolowi koledzy ! dziękuje za uwagę.
my przynajmniej gdzieś Jeździmy a ty siedzisz w tej swoje zapyziałej noże i szlochasz że świata nie zwiedziłeś przykro mi z tego powodu !



Więcej jaj? Chyba mniej mózgu. Trzeba być debilem aby ryzykować życiem (wystarczy jeden strzał w głowę i Wika równie dobrze do końca życia mogłaby się patrzeć w sufit i przeżywać swoją "bohaterską akcję" w nieskończoność gdy ktoś będzie jej wycierał cieknącą ślinę z poduszki). Lokale są często ubezpieczone, poza tym jeśli jest monitoring to jest też materiał dowodowy na sprawcę. Państwo zabiera nam prawie 50% wynagrodzenia właśnie po to, aby z naszych podatków utrzymywać odpowiednie służby które mają między innymi w swoim zakresie radzenie sobie z takimi przypadkami.

:roll:

epening

2022-07-28, 02:52
podejść od tyłu zaj***ć mu takiego gonga na ryj i by sie poskładał jak mnie wk***iają takie pompki moja córka 4 letnia ma wiecej siły niz ten debil z kwiatkami miał problem podnieść ...