18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba o czymś zapomniał

Jesse.Pinkman • 2021-12-30, 11:13
Prawdopodobnie był to mózg.

PoProstuNIKT

2021-12-30, 11:29
I najlepsze jest to że to wina baby, był na przejściu cały czas i znowu ktoś nie zachował SZCZEGÓLNEJ ostrożności :amused:

KFCnigget

2021-12-30, 12:25
ecnart napisał/a:

I najlepsze jest to że to wina baby, był na przejściu cały czas i znowu ktoś nie zachował SZCZEGÓLNEJ ostrożności



ch*jek pewnie chciał wymusić odszkodowanie, widać że fachowiec, w kasku na akcję przyszedł i zrobił piękny zwód, ale noga mu się powinęła i zszedł z przejścia... co na to sędzia? został potrącony poza przejściem i tak bym ch*ja potraktował :kawa:

programista4k

2021-12-30, 17:18
nie wiem jak u nich ale w PL, pieszemu wolno zawrocic na pasach. Mimo to kierowcy maja to w dupie i jada tuz za pieszym

Anal_Intruder_69

2021-12-31, 01:55
Ci chińczycy serio muszą być pie**olnięci, skoro ewidentna akcja, na samym środku ekranu musi być zapauzowana i zaznaczona mrugającym jebutnym kółkiem, żeby ogarnęli co się dzieje. Brakuje tylko jeszcze 8 powtórek i zwolnionego tempa, wtedy każdy kitajec by miał szansę zrozumieć co się tu wydarzyło.

programista4k napisał/a:

nie wiem jak u nich ale w PL, pieszemu wolno zawrocic na pasach. Mimo to kierowcy maja to w dupie i jada tuz za pieszym



Prawo prawem, a praktyka praktyką. Nie bronię debili, którzy nie stosują się do zasad, ale ja zawsze powtarzam: "Masz pierwszeństwo? OK. Tylko pomyśl najpierw, kto gorzej wyjdzie w wypadku złamania przepisów." Kodeks drogowy kodeksem, a życie życiem. Osobiście wolę przystanąć, zobaczyć czy kierowca zwalnia i dopiero przejść przez pasy (oczywiście dziękując przy tym ukłonem albo otwartą dłonią) niż ryzykować zdrowie, bo "mam pierwszeństwo". Ze złamanym kręgosłupem tym pierwszeństwem, jak i całym kodeksem będę mógł się podetrzeć (albo zrobi to za mnie pielęgniarka :) ) I tak, jestem kierowcą i jeżdżę dużo i to po całej Polsce, również zawodowo. I może dlatego wiem, jak powinien zachowywać się zarówno pieszy, jak i kierowca. Osobiście po prostu zachowuję się tak, jakbym sobie tego życzył ze strony innych.

rzepek1

2021-12-31, 07:57
Jak widać piesi są głupi w każdym kraju.