18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba coś zgubiła

yelow88 • 2015-12-01, 11:52
Tymczasem na skrzyżowaniu w Rosji, pani coś wypadło :shock:


Gizmolka

2015-12-01, 23:25
PierreDolish napisał/a:

Widziałem już pierdyliard dowodów na to, ze kobiety są o wiele gorszymi kierowcami od mężczyzn, dlaczego nikt nie wprowadził jeszcze specjalnych rozszerzonych testów sprawności jazdy pojazdami tylko dla kobiet? Ponieważ mamy równouprawnienie. Ale jeżeli chodzi o wiek emerytalny to do cholery jasnej facet musi pracować o 5 lat dłużej, czyli ok 12% dłużej niż kobiety mimo że demograficznie to właśnie płeć piękna żyje dłużej (tu nikt nie domaga się równouprawnienia). Jak dla mnie może zostać praca do 67 roku życia, 2 lata mnie nie zbawią. Albo wszyscy, albo razem :) Dziękuje :mrgreen:



Masz rację, też jestem za równouprawnieniem. Niech i faceci rodzą dzieci, a nie tylko kobiety.

Reseller

2015-12-02, 02:26
UP:
k***a debilko nie wierzę że coś takiego napisałaś xD

vejin

2015-12-02, 08:04
A wiecie, czemu baby w jakichś 90% tak jeżdżą ch*jowo i myślą, że nie ma problemu? Bo ich faceci się boją im powiedzieć, że źle jeżdżą (albo może się nie boją, tylko po prostu nie chce im się słuchać później pie**olenia :amused: ).

qhash

2015-12-02, 09:20
Gizmolka napisał/a:



Masz rację, też jestem za równouprawnieniem. Niech i faceci rodzą dzieci, a nie tylko kobiety.



doj***łaś jak chory w kubeł

tym wpisem potwierdziłaś tylko elementarny brak podstaw logiki u kobiet

aligator-zbyszek

2015-12-02, 09:41
logika i kobiety się nie łączą :) one są sp***olone genetycznie i nic tego nie zmieni.
Nie ma na całej naszej planecie stworzeń bardziej zawistnych, tępych i niepotrafiących używać logicznego myślenia niż one.
a komentarz tej wyżej to potwierdza (chociaż na 35lat powinna już trochę kumać)
co to za argument 'rodzenie dzieci'? my musimy słuchać waszego pie**olenia przez cale zycie.. wolalbym urodzic 2 dzieci i miec wyj***ne.
jestescie poj***ne wszystkie bez wyjątków. jedne mniej drugie bardziej

maurycy_zych

2015-12-02, 10:29
Widzę, że mizoginia ma się dobrze na Sadisticu.

wi...........on

2015-12-02, 21:40
:shock: o ja pie**ole...