18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zdun

2023-01-18, 20:53
Myślałem że policjantki kierujące ruchem mają inne mundury i pałki

No.ja9re9my9

2023-01-18, 21:05
tsssy. Każdy chyba szczał za samochodem w korku...

gen1r2

2023-01-18, 21:34
kolor ZOObowiązuje

kamuha

2023-01-18, 23:52
ile to juz? 300 -350lat od kiedy zostali zerwani z afrykanskiego drzewa i nic sie nie zmieniło. Gatunek negroidów kultywuje zachowania swojego pra-stada.

sothis

2023-01-19, 00:05
To ja z innej beczki pocisnę.
No portal służy też edukacji... Więc ch*j mi w dupe, będę przykładem do nie naśladowania.
Kiedyś jadąc z kolega musiałem w bardo nacechowanych emocjonalnie słowach prosić go o szybkie zatrzymanie bo zlalbym mu się w samochodzie.
Nie pilem alko, nie brałem niczego dziwnego, ot organizm mi coś odpierolil i musiałem się odlać na oczach.... Wielu ludzi. Ciut głupio, ciut wstyd, ale fizjologii nie oszukasz.
I mógłby się ktoś zatrzymać i nagrać jakie ze mnie prostackie zwierzę.
A ze sraczką ponoć jeszcze gorzej bywa :D

OdbytBiskupa

2023-01-19, 01:11
Przekonanym o swojej rasowej wyższości napinaczom, co szczekają na czarnych powiem tylko, że w Niemczech widziałem takie sceny wielokrotnie w korkach na autostradzie. Lali zawsze biali Niemcy albo inne białe nacje. Obojga płci, choć kobiety zawsze bardziej widowiskowo, bo facet zawsze może się odwrócić od drogi.

Manolito666

2023-01-19, 01:26
OdbytBiskupa napisał/a:

Przekonanym o swojej rasowej wyższości napinaczom, co szczekają na czarnych powiem tylko, że w Niemczech widziałem takie sceny wielokrotnie w korkach na autostradzie. Lali zawsze biali Niemcy albo inne białe nacje. Obojga płci, choć kobiety zawsze bardziej widowiskowo, bo facet zawsze może się odwrócić od drogi.



No to chyba ja bywałem w innych Niemczech.

OdbytBiskupa

2023-01-19, 01:33
Manolito666 napisał/a:

No to chyba ja bywałem w innych Niemczech.


Może powinieneś być, a nie bywać.

zdrowoyebne

2023-01-19, 07:17
takie cos jest zdolne zrobic tylko podludzkie gówno.a reszta czarnego scierwa drze ryja w smaochodzie,hitler wróc nagrywaj tiktoki jak palisz te gówna

radek225

2023-01-19, 08:06
OdbytBiskupa napisał/a:

Przekonanym o swojej rasowej wyższości napinaczom, co szczekają na czarnych powiem tylko, że w Niemczech widziałem takie sceny wielokrotnie w korkach na autostradzie. Lali zawsze biali Niemcy albo inne białe nacje. Obojga płci, choć kobiety zawsze bardziej widowiskowo, bo facet zawsze może się odwrócić od drogi.



Mokebe koniec przerwy obiadowej. Won na pole tylko szybko jeśli nie chcesz usłyszeć, jak gwiżdże mój bat w powietrzu.




Erqti

2023-01-19, 09:05
tak sie kończy podróżowanie ze swoim pupilem bez transportera

Leatherface

2023-01-19, 11:46
No co, zwierzę jak to zwierzę, gdy ma potrzebę to załatwia się tam gdzie stoi.

Gandalf-Szary

2023-01-19, 11:57
Erqti napisał/a:

tak sie kończy podróżowanie ze swoim pupilem bez transportera



Rozumiem ze jak masz transporter to podróż spędzasz z aromatem psiego gówna?? Witamy w 21 wieku.

Leatherface

2023-01-19, 12:09
Gandalf-Szary napisał/a:

Rozumiem ze jak masz transporter to podróż spędzasz z aromatem psiego gówna?? Witamy w 21 wieku.



Podobno dla właściciela to najpiękniejszy zapach na świecie, tak jak kiedyś w zamieszchłych czasach kiedy rodziły się jeszcze dzieci zapach kupki dziecka dla matki.

Zamierzchłych - literówka