18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila uniesienia

aparacik • 2023-09-26, 08:04
W centrum Białegostoku


BambiPMT

2023-09-26, 15:22
henzo31 napisał/a:

kolejna smutna stulejka która z partyzanta nagrywa, r*chają sie w plenerze i już sensacja na cały Białystok



k***a nigdzie do lasu nie można wejść bo się Ukraińcy pie**olą. Jeszcze by poszli w odludne miejsce a nie k***a głównej ścieżce. Wszędzie kondony zostawiają.

darek1234

2023-09-26, 15:39
henzo31 napisał/a:

kolejna smutna stulejka która z partyzanta nagrywa, r*chają sie w plenerze i już sensacja na cały Białystok



Do tego zwykły debil, bo nagrywa w pionie poziome sceny

fi...........in

2023-09-26, 16:09
0dbytBiskupa napisał/a:

Sadolowi superpatrioci zaraz cię zjebią, że plujesz na Polskę bo takie rzeczy mogą robić tylko czarne zwierzęta w upadłym USA, ewentualnie pijane ukry albo naćpane kacapy.



Sadolowi superpatrioci mają wyj***ne na parki r*chające się choćby na środku dowolnego rynku miejskiego. Sadolowym superpatriotom przeszkadzają natomiast, durnie, robiący z parki r*chającej się w Białymstoku powód do tego, żeby podnosić w jakikolwiek sposób kwestię śmierdzącej, ukraińskiej propagandy. Wolałbym uniknąć argumentów ad personam, ale tu inaczej się nie da - albo jesteś ukrem - k***ą, co sp***olił ze swojego kraju w obliczu zagrożenia, albo ukrem - k***ą, któremu służby płacą za realizację, albo po prostu Polakiem - idiotą.

klawyzwawy

2023-09-26, 16:24
Lepiej mieć z kim a nie mieć gdzie niż na odwrót.

Fatum93

2023-09-26, 16:47
Tobiahus96 napisał/a:

r*chanie się w plenerze a k***ienie na ulicy w centrum(?) to co innego.




No tak jak uprawiam seks ze swoją narzeczoną z którą jestem 8lat w miejscu publicznym to znaczy, że to jest k***ienie... widziałem kiedyś parę uprawiająca seks za garażami uśmiechnąłem się pod nosem i poszedłem dalej s ty stulejo byś nagrywał

crackit

2023-09-26, 16:59
Tobiahus96 napisał/a:

r*chanie się w plenerze a k***ienie na ulicy w centrum(?) to co innego.



Kto wybrzydza ten nie r*cha stulejko.

raqu

2023-09-26, 18:20
Wszystko po Bożemu... oparta laska o budynek sądu w samym centrum miasta, co tam że kamery są tam na każdym kroku, może jakiś strażnik w sądzie sobie do tego zwalił :D

omenlol

2023-09-26, 19:37
tam to chyba sami debile mieszkają, podludzie

ksero

2023-09-26, 21:01
Tobiahus96 napisał/a:

r*chanie się w plenerze a k***ienie na ulicy w centrum(?) to co innego.



Jaka jest różnica wg Ciebie między jednym, a drugim?

0dbytBiskupa

2023-09-27, 09:29
figgin napisał/a:

Sadolowi superpatrioci mają wyj***ne na parki r*chające się choćby na środku dowolnego rynku miejskiego. Sadolowym superpatriotom przeszkadzają natomiast, durnie, robiący z parki r*chającej się w Białymstoku powód do tego, żeby podnosić w jakikolwiek sposób kwestię śmierdzącej, ukraińskiej propagandy. Wolałbym uniknąć argumentów ad personam, ale tu inaczej się nie da - albo jesteś ukrem - k***ą, co sp***olił ze swojego kraju w obliczu zagrożenia, albo ukrem - k***ą, któremu służby płacą za realizację, albo po prostu Polakiem - idiotą.


Oooo, jak ja was lubię wk***iać, patopolaczki! :mrgreen: Takie teksty to miód na moje serce psychopaty. Dawaj więcej!

Abibabe

2023-10-26, 23:27
Kto nie bzykał w miejscu publicznym niech pierwszy rzuci kamień