18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila skupienia

~LegendarnyZiom • 2013-05-08, 11:32
No i go rozproszył. :-| Polecam zwiększyć głośność.


Nerd

2013-05-08, 17:07
@Grzyb18 a Rafała Jewtucha i Przemka Kruka kojarzysz lepiej od Szaranowicza czy tego drugiego pizgusia... Skąd ja to znam :D Dla niewtajemniczonych ten gość co siedzi(O'Sullivan) to obecny mistrz świata. Gość jest znany z tego, że lubi odpie**alać i często zachowuje się nie jak na snookerzystę "przystało" (i chyba przez to,że potrafi zrobić swego rodzaju show jest bardzo popularny), ale po za tym jest też jednym z najlepszych snookerzystów wszechczasów

Te obydwa oblicza po krótce ukazane są w tym filmie.

Grzyb18

2013-05-08, 17:26
Nerd napisał/a:

@Grzyb18 a Rafała Jewtucha i Przemka Kruka kojarzysz lepiej od Szaranowicza czy tego drugiego pizgusia...



Tego pie**olenia Szaranowicza i Szpakowskiego to zdzierżyć nie mogę. Snooker bardzo uspokaja przynajmniej mnie i mojego ojca, jak razem oglądamy ;) .

GranatPL

2013-05-08, 17:31
Gość jest przech*jem. Na rok porzucił granie. Wrócił do gry, wygrał mistrzostwo a teraz jeszcze obronił tytuł. I coś dla tych co pie**olą jak mozna grać w snookera:

Cytat:

O'Sullivan za triumf w Crucible otrzyma 250 tysięcy funtów.



Hejtujcie :szczerbaty:

cenius

2013-05-08, 17:44
Na tych MŚ co były pare dni temu są większe emocje niż przez cały sezon w polskiej ekstraklasie kopanej.

Ja nie potrafie zrozumieć jak można iśc na stadion do tych zjebów i oglądać ich poczynania.

konował

2013-05-08, 18:00
koreapłn napisał/a:

@up
nie rozumiesz bo jesteś tępak i kmiot.


Zajebiście, a ty jesteś za to głupi jak but bo nie lubisz tak jak ja patrzeć jak schnie farba. Tylko inteligentni to zrozumieją. k***a naprawdę wolisz patrzeć jak ktoś gra zamiast samemu zagrać ??? k***a jaki ty jesteś przej***ny. Gorzej niż paczka gwoździ. Zresztą k***a nie mam nic przeciwko bilardowi czy snookerowi. Ba sam lubię zagrać. No, ale właśnie zagrać. A nie k***a oglądać i nudząc się przy tym jak sk***ysyn.

raskolnikov74

2013-05-08, 20:04
Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą.

takija

2013-05-08, 21:05
konował napisał/a:


Zajebiście, a ty jesteś za to głupi jak but bo nie lubisz tak jak ja patrzeć jak schnie farba. Tylko inteligentni to zrozumieją. k***a naprawdę wolisz patrzeć jak ktoś gra zamiast samemu zagrać ??? k***a jaki ty jesteś przej***ny. Gorzej niż paczka gwoździ. Zresztą k***a nie mam nic przeciwko bilardowi czy snookerowi. Ba sam lubię zagrać. No, ale właśnie zagrać. A nie k***a oglądać i nudząc się przy tym jak sk***ysyn.



To na ch*j ten filmik oglądałeś?

sadystaxx

2013-05-08, 21:17
Michaela jaka wk***iona

majkel_admwz

2013-05-08, 21:48
nie bilard tylko snooker !!!

qba4474

2013-05-08, 22:21
koreapłn napisał/a:

@up
nie rozumiesz bo jesteś tępak i kmiot.




Genialne !! dobre pojechanie Piwo leci

konował

2013-05-09, 13:09
kmsm1990 napisał/a:



To na ch*j ten filmik oglądałeś?



Bo skusiło mnie ilość piw przy nim ??? Jak coś ma 400 z wyż piw to dla mnie oznacza że film/zdjęcie/cokolwiek jest warte oglądnięcia.

qba4474
tigerqaz

k***a, tęż uważam że mi zajebiście pojechał :wali: . Może wszyscy razem spikniemy się i mi wyliżecie dupę jak grzybowi, potem zrobimy sobie wszyscy na wzajem loda + krwawy fisting do tego dołączą różne osły/bażanty i każde inne niewinne stworzenia. Stworzymy najbardziej poj***ny gejowski trójkąt w historii i wrzucimy na harda. :wali: Bo to że lubicie lizać dupki już uzgodniliśmy. :wali:

takija

2013-05-09, 15:35
konował napisał/a:



Bo skusiło mnie ilość piw przy nim ??? Jak coś ma 400 z wyż piw to dla mnie oznacza że film/zdjęcie/cokolwiek jest warte oglądnięcia.



W takim razie przykro mi że musiałeś się nudzić. Mam nadzieje że nadrobiłeś to od razu partyjką snookera :)

tigerqaz

2013-05-09, 20:04
konował napisał/a:



Bo skusiło mnie ilość piw przy nim ??? Jak coś ma 400 z wyż piw to dla mnie oznacza że film/zdjęcie/cokolwiek jest warte oglądnięcia.

qba4474
tigerqaz

k***a, tęż uważam że mi zajebiście pojechał :wali: . Może wszyscy razem spikniemy się i mi wyliżecie dupę jak grzybowi, potem zrobimy sobie wszyscy na wzajem loda + krwawy fisting do tego dołączą różne osły/bażanty i każde inne niewinne stworzenia. Stworzymy najbardziej poj***ny gejowski trójkąt w historii i wrzucimy na harda. :wali: Bo to że lubicie lizać dupki już uzgodniliśmy. :wali:



Posłuchaj balasie uważnie:
Bardzo chętnie się z tobą spotkam (tobą napisałem z małej bo czuję brak szacunku dla ludzi twojego pokroju) na partyjce bilarda i przegrany ładuje sobie cały kij w dupę (szykuj sobie wazelinę) bo jestem pewien że przegrasz i tak ci się spodoba że bile wciśniesz dodatkowo.
Jak ci coś nie pasuje to nie komentuj, bo wk***ia mnie jak ktoś kto czegoś nie lubi to zaraz to neguje.
Nie lubisz to pomiń, przemilcz i scrolluj niżej.
Nikt tu nikomu w dupę nie włazi.
I zmień ten avatar bo ch*j mnie strzela jak widzę taką wredną mordę. A po emotikonach to widzę że zamiast konował powinno być koniowal.
33 lata a głupi jak gimbus.

konował

2013-05-10, 02:15
Cytat:

I zmień ten avatar bo ch*j mnie strzela jak widzę taką wredną mordę. A po emotikonach to widzę że zamiast konował powinno być koniowal.