18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila relaksu

~_Yarko_ • 2022-10-25, 16:59
I co, biorą?


bercisko

2022-10-25, 17:37
Chińskie auta same decydują gdzie i kiedy pojechać :-)

darek1234

2022-10-25, 17:49
Niewiele nałapie, klapa była zamknięta

Mzimu

2022-10-25, 19:07
W pierwszej chwili pomyślał, że jakiś frajer w podobnym samochodzie zaraz wjedzie do jeziorka :)

Noktowizor

2022-10-25, 19:13
juz tlumacze zanim sie zesracie, samochod jest ubezpieczony, trick polega na przypadkowym zatopieniu go. dostajecie nowy samochod i stary szkielet sprzedajecie zlodziejom ktorzy rozebrali podobny samochod na czesci aby zrobili z niego nowe autko i je sprzedali. pozdrawiam

daro7557

2022-10-25, 19:16
Biorą na żywca.

kaczmarzgr

2022-10-25, 19:39
Noktowizor napisał/a:

juz tlumacze zanim sie zesracie, samochod jest ubezpieczony, trick polega na przypadkowym zatopieniu go. dostajecie nowy samochod i stary szkielet sprzedajecie zlodziejom ktorzy rozebrali podobny samochod na czesci aby zrobili z niego nowe autko i je sprzedali. pozdrawiam



A ja głupi ciężko pracuję i odkładam hajsy, żeby co kilka lat zmienić samochód na coś nowszego, a wystarczyłoby wjechać do sadzawki i od razu bym miał nowy :shock: No i szkielet że starego można spieniężyć! Dzięki mordko za dobrą radę, jadę nad staw. Tylko nie mów nikomu więcej, bo się kolejka zrobi :lol:

petru23

2022-10-25, 20:24
Myślałem, że jest to nawiwznaiwndobstaregondowcipu i cały czas patrzyłem na kucającego gościa

Na rybach
-Panie, i co, biorą?
-Biorą biorą, plecak i buty zabrali

korowiow777

2022-10-25, 22:37
I m.in. dlatego od kilkunastu lat kupuje tylko automaty.

neo001

2022-10-26, 00:45
Noktowizor napisał/a:

juz tlumacze zanim sie zesracie, samochod jest ubezpieczony, trick polega na przypadkowym zatopieniu go. dostajecie nowy samochod i stary szkielet sprzedajecie zlodziejom ktorzy rozebrali podobny samochod na czesci aby zrobili z niego nowe autko i je sprzedali. pozdrawiam



Gościowi "niedawno" ukradli samochód spod domu, policja sprawę umorzyła bo założyła z góry że sprzedał i próbuje wyłudzić odszkodowanie. Teraz ani samochodu, ani ubezpieczenia - jak ktoś chce to nie poszuka, było w jakiejś interwencji, czy czymś podobnym :lol:

Janko

2022-10-26, 08:12
Chiński prototyp Tesli chciał podjechać do pana

pablohasan

2022-10-26, 09:01
Noktowizor napisał/a:

juz tlumacze zanim sie zesracie, samochod jest ubezpieczony, trick polega na przypadkowym zatopieniu go. dostajecie nowy samochod i stary szkielet sprzedajecie zlodziejom ktorzy rozebrali podobny samochod na czesci aby zrobili z niego nowe autko i je sprzedali. pozdrawiam



Jaka ubezpieczalnia daje nowy samochód po zalaniu starego.? W bajki wierzysz. Dla ubezpieczalni to nie jest szkoda całkowita a naprawa jest bardziej opłacalna.