18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

chwila kultury

grigori985 • 2014-01-12, 15:08
Chwila kultury :

Ziemię pomierzył i głębokie morze,

Wie, jako wstają i zachodzą zorze;

Wiatrom rozumie, praktykuje komu,

A sam nie widzi, że ma k***ę w domu.- Jan Kochanowski


by nie było zaj***ne z fb

jak dla mnie głębokie w słowach :) :mrgreen:

ne...........fi

2014-01-12, 22:30
Niby się z niego śmiejecie ale jak wyjaśnicie, że na fejsbuku istnieje konto Jan Kochanowski? I dlaczego miałby na nim nie umieszczać swoich trenów? :kawa:
Ciekawe czy ktoś się napnie

grigori985

2014-01-13, 07:27
mis_kudlacz napisał/a:

@grigori985

Czy do Ciebie bez-mózgu nie dociera, że skoro tekst jest wierszem, mającym prawie pół tysiąca lat, to idiotyzmem i bezczelnością jest pisanie "zaj***ne z fb"? To jest oczywiste k***a że nie ty jesteś autorem tekstu skoro jest on podpisany "JAN KOCHANOWSKI".

"autor co to wrzucił na fb myślę ja to tylko znalazłem dla sprostowania"
Ten kto to wrzucił na fb nie jest autorem debilu.



odezwał się frajer z jednym postem

casimus

2014-01-13, 09:53
grigori985 napisał/a:

odezwał się frajer z jednym postem



Może i z jednym - za to mądrym.

maniiiek

2014-01-13, 14:39
@grigori985 nie dość, że jesteś dumny z bycia hanyskiem i normalnymi ludzi gardzisz (to jak być dumnym z bycia cyganem, murzynem albo ciapatym) to jeszcze jesteś idiotą. Kochanowski czyli autor nie mógł tego wrzucić. A wiesz czemu? Bo nie żyje. I to już od kilkuset lat. A wtedy jakoś facebooka nie było. Baa... nawet do internetu nie było dostępu. I opcje są dwie: albo jesteś kompletnym idiotą, albo jesteś kompletnym idiotą, który ma się za "miszcza podstępuf" i uważasz siebie za "mądrego" bo udało ci się wmówić innym, że jesteś jeszcze głupszy niż normalnie. Otóż nie, to nie dowodzi o intelekcie ale o debilizmie.

grigori985

2014-01-13, 17:21
maniiiek napisał/a:

@grigori985 nie dość, że jesteś dumny z bycia hanyskiem i normalnymi ludzi gardzisz (to jak być dumnym z bycia cyganem, murzynem albo ciapatym) to jeszcze jesteś idiotą. Kochanowski czyli autor nie mógł tego wrzucić. A wiesz czemu? Bo nie żyje. I to już od kilkuset lat. A wtedy jakoś facebooka nie było. Baa... nawet do internetu nie było dostępu. I opcje są dwie: albo jesteś kompletnym idiotą, albo jesteś kompletnym idiotą, który ma się za "miszcza podstępuf" i uważasz siebie za "mądrego" bo udało ci się wmówić innym, że jesteś jeszcze głupszy niż normalnie. Otóż nie, to nie dowodzi o intelekcie ale o debilizmie.




mów mi jeszcze i tak cię w h*ju mam

maniiiek

2014-01-14, 06:13
p*zda ma mnie w ch*ju. Ciekawy oksymoron :lol: .

AGIVEX

2014-01-14, 11:48
Jebie mi to trollem

grigori985

2014-01-14, 13:03
maniiiek napisał/a:

p*zda ma mnie w ch*ju. Ciekawy oksymoron :lol: .



no jestem ciekaw kto by był p*zdą jak by my się spotkali cwaniaczku

maniiiek

2014-01-14, 13:31
Łaaa.... hanysik mnie straszy przez neta jaki to koksu nie jest... Zaraz normalnie się ze strachu zesram :roll:

grigori985

2014-01-14, 13:45
maniiiek napisał/a:

Łaaa.... hanysik mnie straszy przez neta jaki to koksu nie jest... Zaraz normalnie się ze strachu zesram :roll:



ty tępy ciulu nawet nie wiesz jak wygląda straszenie a ty k***a kozaka przez neta nie zgrywasz dopie**ol hasłem komuś w twarz j***ny mądralo to jak ci ktoś zajebie w ryj to się nogami nakryjesz

maniiiek

2014-01-14, 14:26
Trudno, żebym rzucił komuś p*zdą w twarz jak się z takimi p*zdami jak ty nie zadaje. Ale często dopie**alam ludziom, a Ci ludzie mi dopie**alają. I nikt nie jest takim pojebem żeby z łapami wyskakiwać z powodu pojazdu. Swoją drogą na prawdę kawał p*zdy z ciebie musi być skoro tak to przeżywasz :lol: Chyba słaby punkt znalazłem.... p*zdo.

grigori985

2014-01-14, 14:34
maniiiek napisał/a:

Trudno, żebym rzucił komuś p*zdą w twarz jak się z takimi p*zdami jak ty nie zadaje. Ale często dopie**alam ludziom, a Ci ludzie mi dopie**alają. I nikt nie jest takim pojebem żeby z łapami wyskakiwać z powodu pojazdu. Swoją drogą na prawdę kawał p*zdy z ciebie musi być skoro tak to przeżywasz :lol: Chyba słaby punkt znalazłem.... p*zdo.



idz k***a małolacie nie chce mi się dłużej z tobą dyskutować nudzisz mnie a p*zdy to se poszukaj w rodzinie

maniiiek

2014-01-14, 20:13
Ty to nazywasz dyskusją?! Dyskutować to ja mogę z kimś na poziomie a nie z p*zdą. Tylko k***a nie płacz bo sam zacząłeś tą gierkę i na gorszego od siebie trafiłeś. Ot, kultura za kulturę i szacunek za szacunek kmiotku.

grigori985

2014-01-14, 20:17
maniiiek napisał/a:

Ty to nazywasz dyskusją?! Dyskutować to ja mogę z kimś na poziomie a nie z p*zdą. Tylko k***a nie płacz bo sam zacząłeś tą gierkę i na gorszego od siebie trafiłeś. Ot, kultura za kulturę i szacunek za szacunek kmiotku.



weś już sp***alaj mama kolację naszykowała zjedz i sp***alaj spać nudzisz