18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mackuu

2019-09-19, 10:46
Oponka napisał/a:

to już bardziej wk***ia niż bawi


Najgorsze jest to, że jego przepisy są ch u j o w e, robiłem dwie rzeczy i nie dało się tego zjeść, bez kompletnej zmiany. To poniżej było bez smaku, a drugie sam chyba uznał za porażkę bo filmu nie ma już na kanale...


Belweder

2019-09-19, 11:13
Ale wy dupy spinacie co poniektórzy. Typ sobie wyrobił własny styl i się tego trzyma. Wy pewnie lubicie jak wam yt proponuje "pranki" albo jakieś inne badziewia. Robiłem od niego kurczaka na piwie i jest bardzo dobry, a sos ma smak, którego raczej nie uraczycie w niczym innym no chyba, że ktoś zamiast np. białego wina dolewa wody gazowanej albo pomija składniki a później płacze, że to jakieś takie ch*jowe, niezjadliwe i w ogóle. Puśćcie sobie na TVP 1 rolnik szuka żony,k***a ranczo albo kabaret i się śmiejcie, że chłop za babe się przebrał - bo taki jest poziom polskiej telewizji jaki jest poziom polaków. Chcecie oglądać gówno i napędzacie taką karuzelę sp***olenia. W reklamie macie co 5 minut pożyczki, żebyście swoje +500 mogli wypie**olić i leki na uspokojenie. No ale wszystko jej cacy.

mrfreak16

2019-09-20, 01:11
Dla mnie gość ma styl, nie jest naszym rodakiem swoją drogą i nauczył się mówić w miarę dobrze po polsku, dziewczynę ma polke. Niektórym się może nie podobac taki styl, więc moje pytanie brzmi: Na ch*j tracicie czas, żeby to komentować jeszcze? Scroll dalej i po temacie. Nie k***a szukają poklasku niedojeby z sadola, których tu cała masa, tragedia

:shock:

Wiewór

2019-09-20, 07:43
Oponka napisał/a:

to już bardziej wk***ia niż bawi



A kiedy to bawiło?

pitteroo napisał/a:

Lewactwo j***ne się zaraz będzie przypie**alać zamiast wpie**olić mufina i nie gwiazdorzyć



Stary jeśli wszędzie widzisz lewactwo to chyba czas iść na diagnozę do psychiatry. To może być początek schizofrenii.

loda_szmato

2019-09-20, 14:04
Wiecie co. Zrobiłem je, tak z ciekawości. Zachęciła mnie szybkość robienia.
I dobre nawet! :D

Z tym, że trochę po swojemu, bo nie lubię przesłodzonego gówna.
Mąka, mleko, cukier (ze 3 razy mniej co ten k*** na filmiku), odrobina masła, proszek, 3 krople olejku waniliowego do ciast. Wymieszałem w szklance Przelalem do silikonowych foremek i wrzuciłem po zamrożonej malinie z działeczki na górę. I na 3 min do mikrofali.
Łącznie 5 min roboty.

Do sprzątania tylko szklankę i łyżkę umyć..
Lubię takie przepisy :D