18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chujnogistki z kalingradu...

Halman • 2022-08-26, 18:14

pozostawiam oryginalny audiotrack żeby onucki mogły się poczuć jak w domu... :szydera:

Riikko

2022-08-26, 18:59
a ch*j w tych ruskich. tylko malej szkoda, bogu ducha winna.

nowynick

2022-08-26, 19:26
1) nie Kalinigrad a Królewiec
2) powinni to oddać Polsce, w zamian mogą sobie anektować Estonię :amused:

~Velture

2022-08-26, 19:54
I ten sk***iały język ch*jów co chcieli nas rusyfikować podczas zaborów....

~McSadol

2022-08-26, 21:20
te h*jnogi to już hamulców nie mają , czy lepiej wyhamować komuś w dupie ??

Sraj1

2022-08-26, 23:51
Klasyczne przyspieszenie zamiast hamowania. Sami sobie odpowiedzcie dlaczego.

Smartghetto

2022-08-27, 00:53
~VeIture napisał/a:

I ten sk***iały język ch*jów co chcieli nas rusyfikować podczas zaborów....


Ocieplanie sowieckiego człeka trwa w najlepsze - już na ulicach duzych miast szczególnie teraz w okresie "kanikuł" sami upaińcy zachłysnięci naszym juz dla nas nudnym brudem - widzę pewną analogię w tym co się dzieje z polsko co się działo w UK jak byłem 2007 i 2 lata pozniej.

bolego

2022-08-27, 01:06
VeIture napisał/a:

I ten sk***iały język ch*jów co chcieli nas rusyfikować podczas zaborów....



Ukrainski jest w 95% jak rosyjski i slychac go wszedzie wiec musisz byc mega wk***iony, ze po 24 lutego slyszysz ten zj***ny jezyk non stop

alucard321

2022-08-27, 08:56
j***ni ukraińscy tchórze. Wszyscy. Wszyscy którzy sp***olili przed wojna. Każdy ukr w Polsce będący w wieku poborowym powinien wyłapać buty na ryj, po czym za jaja należałoby go zaciągnąć do autobusu jadącego prosto na front. Brzydzę się nimi. W biedrze też już zj***łem Ukrainkę, że jak już się jest w Polsce to przydałoby się nauczyć kilku zwrotów i liczebników po polsku. Marne moje produkowanie, bo 1: nie zrozumiała ani słowa, bo 2: głupie to jak but z lewej nogi.

~Velture

2022-08-27, 11:09
Cieszy mnie jak wiele osób napisało to czego ja już nie musze dodawać ryzykując konsekwencje prawne ;)

dadar123

2022-08-27, 12:44
~VeIture napisał/a:

Cieszy mnie jak wiele osób napisało to czego ja już nie musze dodawać ryzykując konsekwencje prawne



Dostałem bana na miesiąc, tylko za to, że admin jest proruSSkim zwolennikiem

PhantomMask

2022-08-27, 13:15
Upaińcy czy ruscy, jednym ch*jem swołocz robiona.

swieca

2022-08-27, 17:49
Gruba chyba w piętę uj***ła tego typa

YuukiPL

2022-08-28, 19:52
dadar123 napisał/a:

Dostałem bana na miesiąc, tylko za to, że admin jest proruSSkim zwolennikiem



Zazwyczaj jak jest się pro-polskim to wyzywają właśnie od pro-ruskich jakby nie można było mieć własnego zdania. Ty upośledzony jesteś? To albo trzeba być za zachodem albo za rosją, nie ma nic po środku? Propaganda i kłamstwa są z obu stron. Ale magicznie jak mówi się nie to czego oczekują media głównego ścieku to jest się pro-ruskiem. Można mieć w dupie i ukrainę i rosję i patrzeć jak się napie**alają czy to nadal bycie pro-ruskim? Osobiście bardziej gardzę pro-zachodziarzom co mają sprane mózgi przez usa i ich manipulacje i rozjuszanie.

to...........10

2022-08-29, 03:22
YuukiPL napisał/a:

Zazwyczaj jak jest się pro-polskim to wyzywają właśnie od pro-ruskich jakby nie można było mieć własnego zdania. Ty upośledzony jesteś? To albo trzeba być za zachodem albo za rosją, nie ma nic po środku? Propaganda i kłamstwa są z obu stron. Ale magicznie jak mówi się nie to czego oczekują media głównego ścieku to jest się pro-ruskiem. Można mieć w dupie i ukrainę i rosję i patrzeć jak się napie**alają czy to nadal bycie pro-ruskim? Osobiście bardziej gardzę pro-zachodziarzom co mają sprane mózgi przez usa i ich manipulacje i rozjuszanie.



Jesteś typowym przykładem ruskiego sp***olenia resztek mózgu :D