18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chuj, że nie jadę na sygnale...

krzyks • 2018-02-07, 00:26
ch*j, że ten przede mną też jedzie za innymi. :homer:


To chyba jakaś prywatna karetka. Może ktoś rozpoznaje miasto? :-/

wormgoro

2018-02-07, 12:24
pisage napisał/a:

Stan faktyczny jest taki, że ciśnie się tam lewym, bo drugi od lewej się kibluje przez wjeżdżających i zjeżdżających, .



Nie wiem o czym piszesz ale prawy (poza buspasem jest pusty)
Typ z kamerką blokuje środkowy zamiast prawym jechać. O pozostałych z lewego szkoda wspominać.

pisage

2018-02-07, 12:45
@up
eh... jeszcze raz, łopatologicznie.
Dwa lewe jadą górą, wiaduktem, skrajny prawy to buspas, a drugi od prawej zjeżdża pod wiadukt. Czyli gość z kamerką porusza się prawidłowo, ponieważ chce jechać prosto przez skrzyżowanie, które jest za 200 metrów.

Piotru70

2018-02-07, 18:43
wormgoro napisał/a:

I to jest polska codzienność na drogach. 3 pasy, obowiązek jazdy prawym a wszyscy na lewy. Powinni wprowadzić obowiązek jazdy lewym pasem to wszystko wróciło by do normy.



Albo wyj***liby wszyscy na prawy.

akrobatyczny daniel

2018-02-07, 19:58
edek.bajzel napisał/a:

ratownicy medyczni to najczęściej prostaki


W każdym zawodzie trafiają się debile niestety, nie ma co generalizować. Zgadza się, koleś na filmie zachował się jak burak, ale nie wiadomo, co tamten odj***ł wcześniej. Tak czy inaczej, karetkodrajwer przegiął po całości. A gdyby nie ratownicy, mnóstwo ludzi gryzłoby ziemię. Sorry, swoich będę bronił, ale bez hipokryzji, chamstwo trza tępić ;-)

edek.bajzel

2018-02-07, 20:11
czekam na kolejną ustawę, kiedy ułomni, będą odpowiadali za używanie zwrotów typu ,,polactwo, cebulaże, itp.,obrażający obywateli Polski,
stary jestem, jednak mam nadzieję, że doczekam czasów kiedy ,,ruskie nie będą nam pluli w twarz,, a te czło.. nie unikną odpowiedzialności karnej za takie pie**olenie,
i
mam nadzieję, że admini, /mimo że sadol jest własnością bogatego ruska/ zrozumieją sens wypowiedzi i nie będą ingerowali w wolność wypowiedzi,
to czas PIS, więc wierzę w sprawiedliwość

akrobatyczny daniel
chciałbym nie generalizować, ale zbyt często się z nimi spotykam, stąd moja opinia

trupek1998

2018-02-07, 20:29
mialem kiedys taka sytuacje na austradzie wyprzedzilem karetke. Zapewne Panu sie nie spodobało nadmieniam ze nie jechali na sygnalach zwykly pojazd. Po wyprzedzeniu jegomość pojawila sie kolumna ciężarówek. Urozaony Pan kieorwca z karetki dogonil mnie podczas gdy wyprzedzalem samaochody ciezrowe wlaczyl sygnaly zaczol mrogac swiatalmi zmuszajac mnie do wcisniecia sie nie mal na chama miedzy ciezarowki. Umozliwiajac my przejazd po czym jak mnie wyprzedzil wylaczyl sygnaly i dalej jechał jak by nic wiec szczerze mowiac zawsze bede ich przepuszczal nie jest od oceniania gdzie jada i po co ale jka swoim zachowaniem narazja moje zycie to ch.... im.
.. w. leb

ValvePlsFix

2018-02-08, 00:06
trupek1998 napisał/a:

mialem kiedys taka sytuacje na austradzie wyprzedzilem karetke. Zapewne Panu sie nie spodobało nadmieniam ze nie jechali na sygnalach zwykly pojazd. Po wyprzedzeniu jegomość pojawila sie kolumna ciężarówek. Urozaony Pan kieorwca z karetki dogonil mnie podczas gdy wyprzedzalem samaochody ciezrowe wlaczyl sygnaly zaczol mrogac swiatalmi zmuszajac mnie do wcisniecia sie nie mal na chama miedzy ciezarowki. Umozliwiajac my przejazd po czym jak mnie wyprzedzil wylaczyl sygnaly i dalej jechał jak by nic wiec szczerze mowiac zawsze bede ich przepuszczal nie jest od oceniania gdzie jada i po co ale jka swoim zachowaniem narazja moje zycie to ch.... im.
.. w. leb


Co ty, pijany jesteś? Jak to się ciężko czyta... I wróć do szkoły na język polski, może nie jest za późno.

r0ndel

2018-02-08, 07:30
Ktoś wie co to za nazwa utworu ?

nowynick

2018-02-08, 08:23
:roll:

Klasycznie: Darude "Sandstorm"

kezor

2018-02-08, 12:38
HiHtitmamnan napisał/a:


Co ty, pijany jesteś? Jak to się ciężko czyta... I wróć do szkoły na język polski, może nie jest za późno.

Przypie**alasz się o poprawność polszczyzny, a sam robisz błędy. Powinieneś napisać "Co/Jak ty piszesz? pijany jesteś?", lub "Czy ty jesteś pijany?". 8-)
I Jeśli wymagasz idealnie poprawnej polszczyzny, by domyślić się jaki jest sens wypowiedzi, to może sam wróć do szkoły?
No, ale trochę Ci racji trzeba przyznać, trupek1998 pisze jak upośledzony:) Aczkolwiek sens da się z tego wyłapać.

Zaprzysiężony

2018-02-08, 13:01
A ciężko to ma koń pod górę, co najwyżej trudno lub z trudem się czyta, jełopy.