18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chuj tam że przejazd... (2 tony vs 2000 ton)

Halman • 2020-11-06, 09:00

2 listopada br. miejscowość Rusiec w powiecie bełchatowskim

Asuritta

2020-11-06, 09:11
Ci ludzie to geniusze ... ch*j tam zwalniać będę może pie**olino nie będzie jechał ... co tam jakieś światełka migają to nie sygnalizacja zielone żółte czerwone xD jadą a ja mam frajdę jak oglądam tych debili xD uśmiech od ucha do ucha

Pralpunkt

2020-11-06, 09:50
Zj***ł to pokazowo miał dać gaz do dechy i lokomotywa pchała by go a tak dupa

Juzwa

2020-11-06, 09:55
Maszynista też w ch*ja poleciał, bo mógł skręcić albo zahamować. Kiedy skończy się to bezprawie kolei? Szlabany powinny zatrzymywać pociągi, a nie samochody.

htp

2020-11-06, 11:55
"I się nie wykoleił? Ech... widać Bóg był zajęty czymś ważniejszym akuratnie"
(w cudzysłowie, bo to cytat)

BrunerOvned

2020-11-06, 14:36
Mandat maszyniście. Nie dość, że zapie**alał, to jeszcze nie patrzył na tory. Pewnie w telefonie napie**alał w fejsbuki...

za...........zh

2020-11-06, 16:58
Prawie piękne :mrgreen:

Hollow_Man

2020-11-06, 17:34
może trąbił i myślał że go przepuszcza.

baronturbina

2020-11-06, 18:39
htp napisał/a:

"I się nie wykoleił? Ech... widać Bóg był zajęty czymś ważniejszym akuratnie"
(w cudzysłowie, bo to cytat)


To szeroki tor a jego ciężej wykoleić poza tym co takie p*zdowate autko może ?

Elektro-Mech

2020-11-06, 18:46
Asuritta napisał/a:

Ci ludzie to geniusze ... ch*j tam zwalniać będę może pie**olino nie będzie jechał ... co tam jakieś światełka migają to nie sygnalizacja zielone żółte czerwone xD jadą a ja mam frajdę jak oglądam tych debili xD uśmiech od ucha do ucha



Skąd wiesz, że nie doszło do awarii sygnalizacji, skąd wiesz, że kierowca źle się nie poczuł? Opcji jest wiele. Dlatego zawsze trzeba zrobić porządne dochodzenie, by nie doszło do nadużyć.

abuk

2020-11-06, 18:53
Ej dobra, ale o ch*j chodzi, że szlaban jest nieopuszczony skoro się tam znajduje?

Nirando

2020-11-06, 19:59
abuk napisał/a:

Ej dobra, ale o ch*j chodzi, że szlaban jest nieopuszczony skoro się tam znajduje?



zapewne jest to usterka samoczynnej sygnalizacji przejazdowej, do której ma prawo dojśc, w takim przypadku - jak widać na filmie - pociąg zwalnia do 20 km/h i podaje wielokrotnie sygnał Rp1 "baczność", i zapewne w tym przypadku tak było. To jest tylko i wyłącznie wina kierowców, którzy zapie**alają przez każdy przejazd na pełnej k***ie nie patrząc, czy cokolwiek się na torach znajduje, mając kompletnie wyj***ne na przepisy bo przecież janusz jeden z drugim nie będzie czekał tyyyle czasu aż jakieś gówno przejedzie, w ogóle jak to tak żeby pociągi pierwszeństwo miały...

ellsworth

2020-11-06, 20:00
Elektro-Mech napisał/a:

Skąd wiesz, że nie doszło do awarii sygnalizacji, skąd wiesz, że kierowca źle się nie poczuł? Opcji jest wiele. Dlatego zawsze trzeba zrobić porządne dochodzenie, by nie doszło do nadużyć.



A co ma awaria sygnalizacji do tego, że ten debil wjechał bez patrzenia prosto pod pociąg?!?

kapsel666

2020-11-06, 23:06
Haaa Rusiec na sadisticu! Moja piękna wiocha.