18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrzest kobiety...

Halman • 2021-02-18, 12:43

ale taki nie na odpie**ol się... :-P

URAGE

2021-02-18, 18:49
W imię Ojca i Cyca i Cyca Świętego...

DzidaZawodnik

2021-02-18, 19:01
grudzin7 napisał/a:

A co, tatuś ci powiedział, że macanie czyichś miejsc intymnych wbrew jego woli to nie molestowanie czy gwałt, tylko taka zabawa? Oj biedny ty...



Co za k***a rozj***ny łeb. ch*j mnie obchodzi co sobie uroiłeś w swwojej zlewaczałej głowie, ale ja na filmiku żadnego gwałtu nie widzę. Wiem, że ty chory zwyrolu chciałbyś aby to był gwałt, bo jesteś chory, ale na filmiku nie ma gwałtu. A skoro mieszają ci się wyobraźnia z rzeczywistością, powinieneś poszukać pomocy u psychologa, czyli takiego samego popie**oleńca jak ty.

BigBertha

2021-02-18, 20:20
Każdy kombinuje, jak może. Z takim ryjem to ten xiądz/rabin innaczej nie pomaca...

cz...........ek

2021-02-18, 20:23
DzidaZawodnik napisał/a:

Co za k***a rozj***ny łeb. ch*j mnie obchodzi co sobie uroiłeś w swwojej zlewaczałej głowie, ale ja na filmiku żadnego gwałtu nie widzę. Wiem, że ty chory zwyrolu chciałbyś aby to był gwałt, bo jesteś chory, ale na filmiku nie ma gwałtu. A skoro mieszają ci się wyobraźnia z rzeczywistością, powinieneś poszukać pomocy u psychologa, czyli takiego samego popie**oleńca jak ty.


Nie no k***a, rozumiem że byś się cieszył jakby jakiś stary ch*j ci macał żonę albo córkę po cyckach.

A co do samej panny to ewangelizowałbym

HackerAGD

2021-02-18, 21:07
Błogosławi suty aby wykarmiła młode

Patryk2704

2021-02-18, 21:51
czarnybombelek napisał/a:

ę



Na filmie widać, że jest świadoma tego co robi, a ojciec dziewczyny zapewne ma w to wyj***ne bo taka tradycja czy inny ch*j.

DonFiol

2021-02-19, 09:43
Nwm co to za kraj, ale widziałem jak ksiądz chrzcil, czy też dawał błogosławieństwo żołnierzom, którzy szli na wojnę. Robił to w ten sam sposób. Myślę że to taki zwyczaj, a nie macanko