18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ChropSport

mu...........pa • 2012-01-03, 17:27
czyli : Chłopaki ze Śląska, którzy zasługują na szacunek.

"Freerun,graffiti,rap,dobre bity i akcje do których scenariusz napisało życie.
Nagrania zarejestrowane w latach 2010-2011"

Cały materiał bardzo porządny, gdyby kogoś jednak zamuliło to od 6:38 jest rozpie**ol.


Mardog

2012-01-03, 22:41
Piwo leci. Pokazali klase, pełen szacun. Dobrze wiedzieć, że mamy tutaj kogoś takiego na śląsku :D

feelixxx

2012-01-03, 22:42
Zajmuję się profesjonalnym usuwaniem graffiti. Dzięki takim ludziom jak wy mogę utrzymać swoją rodzinę. Dzięki chłopaki.

think666

2012-01-03, 22:47

Nie mam nic przeciwko pedałom dopóki mnie nie podrywają, więc proszę cię znajdź sobie inny obiekt.

Tuiq

2012-01-03, 23:32
Fajny montaż.

duxaj

2012-01-04, 00:09
Nie interesują mnie graffiti na budynkach mieszkalnych , parkury i inne ewolucje ale filmik fajny i piwo dam. Lepsze to niż bezczynne siedzenie na ławce i narzekanie jaka bida i że nie ma co robić.

talish

2012-01-04, 00:34
Jestem z Bytomia, patrzę na ten film i jestem dumny

toficjan

2012-01-04, 00:45
Ja tak samo jak ty talish jestem z nich dumny sam Jestem ze świętochłowic - chropaczowa a tam gdzie koleś sie zachwiał na bloku to mieszkam blok obok. znam tych kolesi ;) dobre z nich chłopaki... po prostu spełniają w pełni swoje pasje i rozwijają sie, a przede wszystkim robią to co kochają. Wy mówicie o tym jacy oni są beznadziejni... a kto sie nimi zajmie?? nie ważne że są wysportowani, mogliby brac udział w olimpiadach czy turniejach... po co lepiej jak zajmie to miejsce ktoś kto ma kase na ten sport, a oni mogą robić to... ja ich szanuje i podziwiam nie jeden nie miałby jajec albo by je dawno stracił... piwko sie należy i basta :D CHS pod żabką na rogu de best... dziennie przechodze z dumą obok tego :D :D

ozzmosiss

2012-01-04, 01:10
a ja i tak będę grał w gre tom rajder

kl3juuu

2012-01-04, 01:43
Całość gniecie ! Autor pie**oli kocopoły :)

Mikuś

2012-01-04, 02:55
Film naprawdę przyzwoity. Oglądając go przypominał mi się film tych Łotyszów pt. "Out Of Time" (http://www.sadistic.pl/out-of-time-vt24792.htm). Mam rodzinę na Śląsku i uwielbiam odwiedzać te okolice. Może się wydawać innym że Śląsk to nora i syf, ale jak dla mnie jest coś w tym miejscu co mnie ładuje pozytywna energią. Jeżeli Chłopaki macie konto na Sadisticu i to czytacie, to wielkie pozdro odemnie i powodzenia ;-)

AfroMan25

2012-01-04, 08:50
widza sam chorzwskie rejony;) ale maja chopy naj***ne w gowie tak czymac;)

pawel-jwe

2012-01-04, 11:06
Ogromny szacunek i wielkie brawo dla chłopaków, nie to co większość niedorobionych gimbusów.
Swego czasu z kumplami również realizowaliśmy różne projekty filmowe i muzyczne - starsi ludzie z miasta którzy to widzieli potrafili na ulicy nas zaczepiać i mówić że super robotę wykonaliśmy :) . Nawet koncert się organizowało i to całkiem spora publiczność była :D
Dziś niestety z braku czasu (większość znajomych pracuje lub wyjechała do większych miast) nie ma już jak kontynuować tego, wspaniałe czasy to były - jedne z najlepszych chwil w moim życiu.
Całym sercem popieram takich ludzi, nie siedzą z dupą tylko coś robią (często nawet tylko dla własnej przyjemności, nie mając z tego nic więcej niż satysfakcja). Widząc takich ludzi można uwierzyć, że coś jeszcze będzie z tego narodu.
Wielkie BRAWO ;)

Nikospl

2012-01-04, 13:41
good job men ')

sk.

2012-01-04, 18:52
makasa20 napisał/a:

Dla mnie kozaki wole to niż: Obrazek



I pisze to gość, który od listopada w 1,5 miesiąca postawił ponad 2000 (!) piw i ma gimbusowy awatar... Żryj szczaw hipokryto.

Huherko

2012-01-04, 19:57
Fajnie, bo dzięki takim możemy potem oglądać gimbusy które ich naśladują i łapią faile :D

Niemniej nienawidzę, jak ktoś szprejuje po elewacjach, pociągach itp, ja rozumiem, że to pewnego rodzaju sztuka, ale nie mogą one zaburzać estetyki i ergonomii ...