18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chów wsobny......

CoJaTamKurwaWiem • 2019-09-01, 07:28
... i jego skutki...


Dzisiaj

2019-09-01, 22:57
AaronSzechter napisał/a:

z wszystkich religii wymieniłeś tylko 1 (chrześcijanie - znasz takie słowo?) . Powiedz jak śmiesz pisać o wypranych mózgach skoro ewidentnie masz wielki ból żal do katolików? Katolickie dziewczyny (lub chłopcy) nie chcą małego ateistycznego siurdaka? . Nie ma Boga bo ty tak mówisz hmmm, dzięki za info .



nie lap sie na trolowanie 14 latka. koles stwierdzil, ze Boganima bo zadna dziewczynka go nie chce potrzymac za reke ;)

Czajnik

2019-09-02, 00:18
Łot de k***a fak ??

debesciak69

2019-09-02, 00:28
czy wy wiecie gdzie jest kosc ogonowa? ogon u ludzi i u wiekszosci zwierzat rosnie troche nizej...

Karwen

2019-09-02, 10:51
Hmmm m.... Dziwne.... Nikt nie zauważył że skurczysyn ma uszy takie wystające że rowy może nimi kopać :D

ellsworth

2019-09-02, 20:50
No i powiedzcie mi, różnią się ci ludzie się od takich co wierzą w rodzącą dziewicę i przemienienie wina w krew a chleba w ludzkie mięso na każdej tzw. mszy świętej? No nie różnią. Tak jak ci uważają że zostają im dane łaski bo dotkną ogonka, tak u nas wierzą że jak pójdą do Częstochowy albo ucałują stópki Jezusa to dane im będą łaski. To jest ten sam mechanizm ludzkiej naiwności.

loda_szmato

2019-09-03, 00:21
AaronSzechter napisał/a:

z wszystkich religii wymieniłeś tylko 1 (chrześcijanie - znasz takie słowo?) . Powiedz jak śmiesz pisać o wypranych mózgach skoro ewidentnie masz wielki ból żal do katolików? Katolickie dziewczyny (lub chłopcy) nie chcą małego ateistycznego siurdaka?



Po pierwsze, najpierw dajemy kropkę, a następnie spację.
Po drugie, nie wymieniałem żadnych religii. Śmiałem się tylko z tego w jakie bajki można wierzyć.
Po trzecie, nie mam bulu dópy, bo nie wierze w takie pierdoły. I zwisa mi ciemnogród jaki panuje u Ciebie w rodzinie. Głupi ludzie w społeczeństwie też są potrzebni! :)
I po czwarte. Nie dopowiadaj sobie jakichś wymyślonych historii. Ale dla Twojej informacji powiem, że nigdy nie będę z dziewczyną która jest katoliczką. Dlaczego już wiesz.

Cytat:

Nie ma Boga bo ty tak mówisz hmmm, dzięki za info .



Nie ma za co. Przekaż rodzinie!

I taka mała rada jeszcze. Zacznij żyć bardziej świadomie.

Dzisiaj napisał/a:

nie lap sie na trolowanie 14 latka. koles stwierdzil, ze Boganima bo zadna dziewczynka go nie chce potrzymac za reke




Tak, z tymże; nie dziewczynka, tylko kobieta. Nie za rękę, tylko za pindola. Nie potrzymać, tylko wziąć do buzi. I nie, nie chce, tylko chce.
(Trolowanie i wiek pominąłem, żebyś większego bulu dópy nie miał.)

Poza tym, trochę nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Załóżmy, że wierzę w boga i nie mogę znaleźć kobiety, to przestaje wtedy wierzyć?
Mocna musi być ta Twoja wiara w takim razie...
Za wszystkie swoje życiowe niepowodzenia obarczasz swojego boga?

Dobra, przestańcie się już kompromitować, bo mi się Was żal zaczyna robić.
Powodzenia w życiu!
Peace!