18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chory nie mógł liczyć na leczenie

TT4 • 2018-01-17, 03:41
...więc w ramach protestu dokonał samopodpalenia przed miejskim ratuszem w Ufie w Rosji. Źródło nie podaje na co jest chory. Póki co nadal żyje. Być może mówi na co jest chory w wywiadzie jaki przeprowadza z nim jeden ze świadków tego nieszczęsnego zdarzenia ale niestety mój rosyjski to tylko suka bliać, bliać suka, jobanyj wrot, pidarast, idi na ch*j, żopa, zaj***ł, p*zdiet, razkwietali jablony i gruszy...
:ciasteczkowy2:


ValvePlsFix

2018-01-17, 14:26
@up palono też sceptyków, ludzi nauki, bo propagowali prawdy niezgodne z religiami (a często zgodne z rzeczywistością).

Asfalt

2018-01-17, 15:16
@głest
Wejdź na harda, to się przekonasz, że w Afryce nadal palą czarownice na stosie...

głest

2018-01-17, 21:18
Asfalt napisał/a:

@głest
Wejdź na harda, to się przekonasz, że w Afryce nadal palą czarownice na stosie...



No przecież pisałem... specjaliści od prognozy pogody, czyli szamani, czarownicy(-e) :terror:

Bielecki

2018-01-18, 09:33
k***a, chcesz sie spalić to sie spal, ale nie k***a, podpali sie, a potem w panice próbuje się ugasić :kawa:

BAJA91

2018-01-19, 01:39
TT4 napisał/a:

...niestety mój rosyjski to tylko suka bliać, bliać suka, jobanyj wrot, pidarast, idi na ch*j, żopa, zaj***ł, p*zdiet, razkwietali jablony i gruszy...



Aha, uczymy się języków z gier :lol: