18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorwacja do Trumpa

Jedras86 • 2017-02-11, 23:05
Chorwaci przygotowali swój materiał dla pana prezydenta.

el...........wy

2017-02-11, 23:11
O ile pierwsza wersja, holenderska, była momentami nawet zabawna, to potem standardowo zaczęto zasrywać internet podobnymi wersjami- szwajcarką, teraz chorwacką. Nie ma w tym absolutnie nic zabawnego.

tranzystor

2017-02-12, 00:18
gambler1 napisał/a:

to potem standardowo zaczęto zasrywać internet podobnymi wersjami- szwajcarką, teraz chorwacką.




Czekamy na naszą, narodową. Oczywiście na wstępie notariusz przypomni Trumpowi o zobowiązaniach USA wobec Polski, później Waszczykowski nauczy ten młody kraj dyplomacji. Na koniec Broszka opowie, co trzeba w USA zmienić, żeby było dobrze.

Henboh

2017-02-12, 01:23
tranzystor napisał/a:




Czekamy na naszą, narodową. Oczywiście na wstępie notariusz przypomni Trumpowi o zobowiązaniach USA wobec Polski, później Waszczykowski nauczy ten młody kraj dyplomacji. Na koniec Broszka opowie, co trzeba w USA zmienić, żeby było dobrze.



Przecież już jest nasza wersja. Nie mogę wrzucić, bo niby jest na sadolu, ale zostało usunięte lub przeniesione.

https://www.youtube.com/watch?v=l1ZoJ6XCVgQ

Jak dla mnie, świetna wersja (o wizach dyskretnie wspomnieli, a po obamie polecieli "you can grab some pussies inside barak").

wodociagi

2017-02-12, 01:36
Niestety zdupy dal dupy

pi...........ja

2017-02-12, 11:53
Nie Chorwaci tylko wściekły Soros.

Jason-X

2017-02-14, 19:51
chroatia sucks becouse ssie ale k***a międzymorze zajebie europe w ch*j ... Czołem Wielkiej Polsce

Nefario

2017-02-14, 20:01
Z dupy dodał najbardziej sp***oloną wersję wszystkich tych śmieszkowych filmików. Powiela w nim szereg stereotypów i nie sądzę by było to na zasadzie "krzywego zwierciadła" bo większość mediów głównego nurtu wbija do głowy Polakom, że są rasistami, ksenofobami i mają udział w holokauście przy każdej k***a okazji a on jeszcze dorzuca do pieca swoimi żarcikami. Najgorsze są w tym k***a komentarze ludzi z zagranicy. Poczytajcie ich opinie:

"For all people form America that think it's true. It's Ironic guys :D ".

"As a citizen of both America and Poland, I'll say I found the humor in this. However, those that live outside of Poland will not understand that this satire is at the expense of Poland to make Trump look bad. Instead they will just think "Wow! Poland is WORSE than Trump."

For those people watching this that aren't Polish... This is not a good representation of Poland. Poland is a wonderful country with a lot to offer those that want to come here and enjoy it. Don't let the nationalist fools scare you away... just as I am sure you wouldn't want people to get an impression of your country based on some of your political leaders and the other extremes in your country."


Piękne k***a podsumowanie tej j***nej mody na szkalowanie Polski.

tranzystor

2017-02-14, 21:40
Nefario napisał/a:

Z dupy dodał najbardziej sp***oloną wersję wszystkich tych śmieszkowych filmików. Powiela w nim szereg stereotypów i nie sądzę by było to na zasadzie "krzywego zwierciadła" bo większość mediów głównego nurtu wbija do głowy Polakom, że są rasistami, ksenofobami i mają udział w holokauście przy każdej k***a okazji a on jeszcze dorzuca do pieca swoimi żarcikami.




Co ty pie**olisz, tępaku? Jakie media wmawiają Polakom, że są rasistami, ksenofobami, chyba Kurski TV? Jak jesteś głupi, to dasz sobie wmówić wszystko, ale póki co najwięcej burdelu robi telewizja "narodowa", która nawet przemówienie prezydenta USA w Warszawie potrafiła tak przeinaczyć, że media w całej UE i w USA o tym mówiły.