18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chomik

~_Yarko_ • 2022-06-21, 19:12

Podobno z natury jest wszystkożerny.

garota

2022-06-21, 19:17
Myślałem że żółtek go wpie**oli na żywca. Chociaż po tym to na bank go wpie**oli.

Ni...........ny

2022-06-21, 19:17
Dokładnie to dżungarski, się k***iów nie dotyka bo są poj***ne, gryzą wszystko :kawa:

Raflik

2022-06-21, 19:39
Niezwyciężony napisał/a:

Dokładnie to dżungarski, się k***iów nie dotyka bo są poj***ne, gryzą wszystko



sam jesteś poj***ny mój syn miał dżungarskiego i nigdy go nie ugryzła tak samo mnie i żonę, to wszystko zależy jak wychowasz i jak często bierzesz na ręce, tak przeżyła z nami 2 lata i 2 miesiące :( . Syn ją sobie obracał na plecy i nadal go nie gryzła.

PentagramOdDiabła

2022-06-21, 19:54
Też za małolata miałem dżungarskiego i spoko był. Nie gryzł nikogo a jego największym życiowym celem było sp***olić gdzieś za szafę, lóżko czy biurko. Udawało mu się od czasu do czasu. W tym czasie miałem też wilczura w domu i jak chomik sp***alał to ten k***icy dostawał i węszył za nim. Dzięki temu łatwiej było go uchwycić. Z czasem chyba nawet się polubili bo chomik uciekł i znalazł się przypadkiem jak przechodziłem przez przedpokój. Stanął jak wryty to go cap i patrzę co on taki k***a mokry cały, obok mój Maksiu metra ogonem.. hmmm chyba go pierwszy spotkał i zamiast opie**olic to tylko oblizał i ryjem pewnie popyrgal. Taka śłitaśna historyjka. Pozdro

Merda ogonem*

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-21, 19:56
PentagramOdDiabła napisał/a:

Też za małolata miałem dżungarskiego i spoko był. Nie gryzł nikogo a jego największym życiowym celem było sp***olić gdzieś za szafę, lóżko czy biurko. Udawało mu się od czasu do czasu. W tym czasie miałem też wilczura w domu i jak chomik sp***alał to ten k***icy dostawał i węszył za nim. Dzięki temu łatwiej było go uchwycić. Z czasem chyba nawet się polubili bo chomik uciekł i znalazł się przypadkiem jak przechodziłem przez przedpokój. Stanął jak wryty to go cap i patrzę co on taki k***a mokry cały, obok mój Maksiu metra ogonem.. hmmm chyba go pierwszy spotkał i zamiast opie**olic to tylko oblizał i ryjem pewnie popyrgal. Taka śłitaśna historyjka. Pozdro
Merda ogonem*



Będziesz pisał o tym książkę??

Ni...........ny

2022-06-21, 20:22
Raflik napisał/a:

sam jesteś poj***ny mój syn miał dżungarskiego i nigdy go nie ugryzła tak samo mnie i żonę, to wszystko zależy jak wychowasz i jak często bierzesz na ręce, tak przeżyła z nami 2 lata i 2 miesiące . Syn ją sobie obracał na plecy i nadal go nie gryzła.



Sam jesteś poj***ny, przecież występują różnice w poziomie agresji ze względu na płeć w przypadku wielu gatunków :kawa:
Samice są najczęściej łagodniejsze, nie muszą bronić terytorium czy rywalizować o partnera z innymi.
Współczuję młodemu takiego głupiego ojca, oby miał rozum po listonoszu. ;-)

Skrzek007

2022-06-21, 21:17
k***aaa, ludzie, to tylko j***ny chomik.. Co ten syf tu robi? Jutro Jarosław wrzuci gifa z zakładaniem butów ?

Ajot

2022-06-21, 21:30
Niezwyciężony napisał/a:

Sam jesteś poj***ny, przecież występują różnice w poziomie agresji ze względu na płeć w przypadku wielu gatunków
Samice są najczęściej łagodniejsze, nie muszą bronić terytorium czy rywalizować o partnera z innymi.



"Samice są najczęściej łagodniejsze"?
Nie jestem pewny, bo tutaj chyba jest więcej filmów z walki samic Homo Sapiens o samca, niż odwrotnie.

xv89

2022-06-21, 21:36
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Szkoda, że fiutka mu nie dał. Pedałek malutki (:



PentagramOdDiabła napisał/a:

Też za małolata miałem dżungarskiego i spoko był.( ...) Taka śłitaśna historyjka. Pozdro



3Palce_w_Natalce napisał/a:

Będziesz pisał o tym książkę??



@3Palce_w_Natalce w dalszym ciągu byłaby to lepsza historia od twoich "sadystycznych" fantazji.

PentagramOdDiabła

2022-06-21, 21:37
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Będziesz pisał o tym książkę??



Nie interesuj się, ok?

sothis

2022-06-22, 00:18
PentagramOdDiabła napisał/a:

Nie interesuj się, ok?



Chomiki są spoko. Tak jak i większość zwierząt. Tylko właściciele jacyś ch*jowi bywają. Miałem w p*zdu różnych zwierząt, od chomika po legwana czy myszołowa, jak sk***iel jakiś mnie uj***l to z mojej winy. A wielu ludzi bierze zwierzaka, traktuje go k***a jak człowieka i myśli że bydlę ogarnia tyle co oni i w tych samych kategoriach myśli.

Ajot

2022-06-22, 01:35
sothis napisał/a:

ą. Miałem w p*zdu różnych zwierząt, od chomika po legwana czy myszołowa



Myszołowa? No bez kitu, to jakaś fantazja, czy faktycznie zaopiekowałeś tego drapieżnika?

sothis

2022-06-22, 06:18
Ajot napisał/a:

Myszołowa? No bez kitu, to jakaś fantazja, czy faktycznie zaopiekowałeś tego drapieżnika?



Miał wypadek i brak szans na przeżycie na wolności :)