18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodził lisek koło drogi...

yaiba • 2023-01-15, 00:08
Jak widać, da się na łapach chodzić bez proszenia o protezę


hitec

2023-01-15, 10:53
To lis. Gra w ch*ja i udaje kurę, żeby podejść bliżej kurnika

luxpiotr

2023-01-15, 10:56
Nie ma szans, żeby to był dziki lis. Wyobrażacie sobie polującego lisa w takim stanie...?

smc

2023-01-15, 12:15
Nawet bez łap, lis jest szybszy i mądrzejszy od kury

KrwawyEric

2023-01-15, 19:07
luxpiotr napisał/a:

Nie ma szans, żeby to był dziki lis. Wyobrażacie sobie polującego lisa w takim stanie...?



Duża część ludzi nie wie, że lisy w dużej mierze jedzą owoce, warzywa, robaki...a w okolicach miejskich wyjadają też resztki ze śmieci itd. także jestem w stanie sobie wyobrazić, że może to być dziki lisek który sobie radzi :)

PabloSkills

2023-01-15, 21:00
"I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć "

Gakson

2023-01-16, 00:14
Chodził lisek koło drogi... uj***ło mu dwie nogi xd :mrgreen: :mrgreen:

mit2

2023-01-17, 00:03
Chciałbym zobaczyć jak to biegnie :-D

OdbytBiskupa

2023-01-17, 05:39
~_Killa_ napisał/a:

W Anglii bardzo ludzie lubia liski, mozna powiedziec ze nie jest taki w 100% dziki bo jednak ludzie dokarmiaja je na swoich gankach czy w miastach, w niektorych sklepach typu B&M mozna kupic karme dla nich. Latwe zycie maja te stworzenia, ale nie dziwie sie bo liski jednak sliczne sa.


Lubią? Na pewno nie w Londynie, gdzie są gorsze niż szczury. Po nocach rozrywają wystawione do zebrania rano worki ze śmieciami, syf na całą dzielnicę. Potem za śmieciarką dwóch typów musi zamiatać ulicę i łopatami ładować resztki. Inteligentne są sk***ysyny bo wiedzą, w który dzień tygodnia, na których ulicach ludzie wystawiają worki i kręcą się po okolicy już po zachodzie słońca.

KrwawyEric napisał/a:

Duża część ludzi nie wie, że lisy w dużej mierze jedzą owoce, warzywa, robaki...a w okolicach miejskich wyjadają też resztki ze śmieci itd. także jestem w stanie sobie wyobrazić, że może to być dziki lisek który sobie radzi


Właśnie, śmieci. Tym się głównie żywią w miastach, bez nóg też sobie poradzi bo śmieci nie uciekają.