18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziku11

2015-05-22, 20:02
On już nie jest śmieszny, on jest żałosny.

zincum

2015-05-22, 20:07
Niektóre fajne, to akurat kiepskie.
Ja tylko czekam, aż ktoś w końcu za takie pranki wyjebie w ryj. I zabije przypadkiem takiego żartownisia. Pójdzie siedzieć?

Bo czym innym jest gadanie z samochodu czy nawet wmawianie komuś, że puścił bąka. A czym innym jest agresywne zapraszanie do bójki, bo komuś się nazwa lodów skojarzyła i musiał o tym robić filmik.

Tolkemit

2015-05-22, 20:10
serio to kogoś śmieszy?
tych 'prankowców' już totalnie poj***ło, śmieszne to nigdy za bardzo nie było, a od jakiegoś czasu to jest po prostu dno i metr mułu,tylko wk***iają ludzi
powinien w p*zde wyłapać od pierwszego gościa, może by mu dało do myślenia.

GupekNumerJeden

2015-05-22, 20:24
Dno to zbyt lagodne okreslenie tego czegos. Ten "komik" wyznacza nowe granice debilizmu. Na poczatku tej mody na pranki bylo kilka naprawde smiesznych kanalow na YouTube, teraz kazdy pajac mysli, ze moze zrobic kariere w sieci. Szkoda, ze nikt im nie powiedzial, ze pranki powinny byc smieszne.

thcthc

2015-05-22, 20:31
szkoda ze nikt mu nie zaj***l, ja bym ucielk, ale ktos by mogl mu zajebac

casimus

2015-05-22, 21:31
Kozaka zgrywać nie chcę, ale jakby do mnie podbił z tekstem, chodź na solo to bym mu od razu wyj***ł a nie "gdzieś tam" chodził. Dlatego chyba samych szczypiorków wybierał, tak na wszelki wypadek. Inna sprawa, że mnie coś takiego nie spotka, bo siedzę przed kompem non stopa.

SsijMiKij

2015-05-22, 21:43
leć Bartus na glowna
leć
leć

Bożek

2015-05-22, 22:20
To chyba jego jedyny śmieszny filmik :D chciałbym go spotkać

VIPwood

2015-05-22, 22:47
Moim zdaniem raczej pozytywnie, mam jeszcze wiarę w ludzi, że coś tego wszystkiego będzie...
Pozdrawiam

mo...........rm

2015-05-22, 23:14
Tak mnie to irytuje, że nie jestem w stanie całego obejrzeć. Ale po komentarzach widzę, że i tak nie miałbym po co, bo nikt mu nie zaj***ł.

Pa...........ć

2015-05-22, 23:24
Cały film czekałem aż ktoś mu przypie**oli, ten filmik nie ma żadnej wartości sadisticowej!!!
Nie oglądać

tranzystor

2015-05-22, 23:57
xbandzior napisał/a:

niektórzy mają kupe w majtach



A ty powinieneś mieć dożywotniego bana na Internet za wrzucanie filmów idioty Bartka ju es ej from sosnowic.

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-05-22, 23:57
Identyczna sytuacja, jak hamerykański prankster podchodził do czarnoskórych i pytał "do you have a problem?" (po polsku: "czy masz zadanie matematyczne do rozwiązania?", oczywiście znaczy to też co innego :> ). Polecam zwrócić uwagę na reakcję czarnoskórej populacji hameryki na zaczepkę i porównać z polską reakcją. Swoją drogą Bartek pewnie trochę asekuracyjnie wybierał ludzi do wkręty :P