18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź młody, ulepimy bałwana

~LegendarnyZiom • 2016-02-18, 11:12


Nie chcesz to nie. :hitler:

ty...........ń

2016-02-19, 20:00
sad12ysta napisał/a:

drzymek1906 k***a nie wk***iaj mnie człowieku. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie mówię że bym mu też przypie**olił taką kulą śniegu bo to bezpieczne. Młody jestem więc jeszcze pamiętam bardzo dobrze jaka dokładnie taka kula jest. Jest k***a pulchna i lekka a to ze dla małego dziecka była za ciężka to mnie ch*ja obchodzi bo tu chodziło o to że stwierdzenie że ta kula waży kilkanaście kilogramów to jest o dużo za dużo a ty pie**olisz coś nie mającego związku z tym co napisałem.



Idź sobie meliskę zaparz.

Quwer

2016-02-19, 20:04
drzymek1906 napisał/a:



poogladaj filmik jeszcze raz, zobacz z jaką "latwoscia" ojciec rzucił tą "świeżą pulchną kulą sniegu".
Pomysl. Jezeli nie przyszlo mu rzucic tej kuli z taka lekkoscia to co ma powiedziec dziecko? Może rzucimy w Ciebie swieza pulchna kula sniegu o sredniki 100-150cm? :) Deal?



100-150? Serio, k***a. Kilkanaście kilo? Czy Wy w ogóle myślicie za nim coś wystukacie w tą klawiaturę. Idź po jakiś przymiar i sprawdź ile to jest 150cm (ta kula ma 60, max 70cm). Nie wiem, czy trzymaliście coś kiedyś w ręku co waży kilkanaście kilo (czyli 11+ kg). Brak słów :idzwch*j:

sadolizator

2016-02-20, 09:50
Ja jebie ale gimbaza... jak to ma 150cm to twój ku*as ma 20.