18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź jamniczku, pobiegamy...

Halman • 2020-06-08, 07:41

chyba oddech mu zatkało na chwilę... :amused:

Juzwa

2020-06-08, 08:18
Pogiął komuś samochodzik i nie poczuwa się do odpowiedzialności. Powinien znaleźć się w odpowiednim dziale. Oczywiście po rozmowie z właścicielem.

Payan

2020-06-08, 08:44
Juzwa napisał/a:

P



Chłopaki z maczetą już o niego pytali. :D

Asuritta

2020-06-08, 12:40
Juzwa napisał/a:

Pogiął komuś samochodzik i nie poczuwa się do odpowiedzialności. Powinien znaleźć się w odpowiednim dziale. Oczywiście po rozmowie z właścicielem.



a co byś powiedział ? przepraszam biegłem z pieskiem i zapie**oliłem w auto bo nie widziałem 1,5 tonowego auta ? a co właściciel powie ubezpieczalni " debil biegł z jajnikiem i wyj***ł naprawcie mi teraz .... " :D

matek87

2020-06-08, 13:28
Ludziom powinni zabierać prawa jazdy, to już nie żarty,tylu ludzi zabijają lub okaleczają cholerne auta i robią smog :oops:

Juzwa

2020-06-08, 15:48
Asuritta napisał/a:

a co byś powiedział ? przepraszam biegłem z pieskiem i zapie**oliłem w auto bo nie widziałem 1,5 tonowego auta ? a co właściciel powie ubezpieczalni " debil biegł z jajnikiem i wyj***ł naprawcie mi teraz .... "



Można powiedzieć wiele różnych wersji zdarzenia. Jest filmik, a gość powinien się poczuwać do odpowiedzialności. Jak dorośniesz i będziesz miał kiedyś swoje autko, to zrozumiesz, że właściciel nie bardzo lubi mieć pogięte drzwi czy błotniki.