18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodnik

BALOTELLIxMARIO • 2016-01-10, 22:48
Idę odśnieżyć chodnik, bo jest "mój".

Ale jak latem, na tym samym chodniku wypiję browara to dostanę mandat bo wtedy jest już "państwowy".

ktbffh

2016-01-11, 01:46
Publiczne a państwowe to zupełnie co innego.

Pawelek92

2016-01-11, 10:23
ty k***a gimbusie to chodnik twoich rodziców i piwa nie wypijesz bo nikt Ci nie sprzeda :D

NN93

2016-01-11, 10:58
I co w tym dziwnego? Wam zawsze w dupe źle.. A co gdyby chodniki nie były odsniezone tylko zawalone śniegiem wtedy beczelibyscie ze cale miasto nie odśniezone, a tak każdy po troche odsniezy i jest spokoj w bardzo krotkim czasie, a to beczelibyscie ze zatrudniają z twoich podatkow ludzi do odsniezania i zajmuje im to tyle czasu ze snieg sam prędzej stopnieje.
Z drugiej strony oczywiście zasada chcacemu nie dzieje sie krzywda.. wasza stalowa zasada... tylko kto jest tym chcącym? czy ten ten co pije może robic co chce? a może ten co idzie obok z dzieckiem nie chce oglądać jak ktos pije na chodniku.

FieraSS

2016-01-11, 12:31
Widzę, sami znawcy prawa tutaj. Obowiązek odśnieżania wynika z położenia chodnika względem działki. Po przestudiowaniu map, zgłosiłem gminie, że to jednak jest ich chodnik i teraz grzecznie odśnieżają i sypią piaskiem :)

maxim1

2016-01-11, 16:38
W piątek ten tekst w radiu słyszałem.